Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Hej, ludzie, idą święta! - Jacek Cygan i goście

Hej, ludzie, idą święta! - Jacek Cygan i goście

Organizator: Adria Art

Hej, ludzie, idą święta! - Jacek Cygan i gościeO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Każdego roku wyczekujemy ich z taką samą niecierpliwością. Cieszymy się na spotkanie z bliskimi, obdarowujemy wzajemnie prezentami, tworzymy niezwykłą atmosferę.

Prawda jest taka, że nie wyobrażamy sobie Świąt bez szalonych przygotowań, ulubionych potraw, ustrojonej choinki oraz… muzyki! Świąteczne piosenki nucimy na długo przed wigilijnym wieczorem, a także długo po nim.

Koncert „Hej, ludzie, idą święta!” jest dla wszystkich tych, którzy odczuwają wyniesioną z dzieciństwa tęsknotę za niepowtarzalną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.

Jacek Cygan wśród najpiękniejszych swoich piosenek, przebojów, które znamy i śpiewamy od lat, umieścił swoje okołoświąteczne, kolędowe piosenki i pastorałki. Podczas koncertu wystąpią znakomici artyści: Anna Jurksztowicz, Beata Rybotycka, Weronika Krystek, Marcin Januszkiewicz, Jacek Wójcicki oraz Mariusz Patyra – jedyny polski skrzypek, który wygrał konkurs Paganiniego we Włoszech. Artystom będzie akompaniował zespół Kameleon Quintet.

Wieczory kolędowe z udziałem Jacka Cygana i gości niezmiennie cieszą się popularnością. To jedyne takie wydarzenie, podczas którego usłyszymy artystę w towarzystwie znakomitych głosów.

Jacek Cygan, który poprowadzi to wyjątkowe wydarzenie, sprawi, że wśród artystycznych wzruszeń wspólnie wyczarujemy i przeżyjemy magię świąt.

Sprawdź, gdzie odbędą się koncerty „Hej, ludzie, idą święta!”, i zarezerwuj bilety na wielkie, wspólne kolędowanie!

 

Wystąpią:

Jacek Cygan

Anna Jurksztowicz

Beata Rybotycka

Weronika Krystek

Marcin Januszkiewicz

Jacek Wójcicki

Mariusz Patyra

zespół Kameleon Quintet

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też