Niechęć

Niechęć

Mistrzowie jazzowego odjazdu wracają do Katowic - Niechęć i jej szalony eklektyzm na żywo już 7 kwietnia w Hipnozie! Niechęć bilety na koncert już dostępne.

Niechęć w Katowicach

Tej wiosny mija dekada od płytowego debiutu zespołu Niechęć. Album „Śmierć w miękkim futerku” ukazał się dokładnie 1 kwietnia 2012. Muzycy szczególnie upodobali sobie Prima Aprilis, bo cztery lata później również 1 kwietnia ukazał się drugi album zespołu, zatytułowany po prostu „Niechęć”. Po drodze zespół zarejestrował jeszcze niesamowicie żywiołowy materiał „Live at Jazz Club Hipnoza” w kwietniu 2018.

 

Teraz, dziesięć lat po debiucie, Niechęć wraca z trzecim albumem. Premiera „Unsubscribe” zaplanowana jest oczywiście w Prima Aprilis 2022. Już kilka dni po premierze muzycy odwiedzą Hipnozę. W czwartek 7 kwietnia będziemy mogli ponownie obcować z nieprzewidywalną i nie dającą się łatwo zaszufladkować energią Niechęci. 

O zespole Niechęć

Zespół łączy jazzową improwizację z syntezatorowym brzmieniem, które swobodnie przeplata się z wpływami rocka progresywnego oraz muzyki filmowej. W ich kompozycjach snuje się niezwykle osobista opowieść. Bywa mroczna, ale zarazem nastrojowa, agresywna acz pełna elegancji. Jazgotliwy odjazd rejestrowany ,,na setkę” i zapięty w kaftan najwyższej klasy produkcji studyjnej. „Chcieliśmy zrobić płytę o współczesnej neurozie, o towarzyszących nam wszystkim lękach, obawach. O życiu w realiach nieustającego chaosu, ciągłych zaskoczeń, zbyt szybkich zmian” – mówią o swojej nowej, trzeciej już płycie.  

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Niechęć
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/