Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Hip Hop i Rap Nullizmatyk "Zabójca Królowej"

Nullizmatyk "Zabójca Królowej"

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Nullizmatyk "Zabójca Królowej"O wydarzeniu

O wydarzeniu

16 grudnia 2022 odbyła się premiera albumu Nullizmatyk // Tyran "Zabójca Królowej". 29 kwietnia słuchacze będą mieli możliwość po raz pierwszy w Krakowie usłyszeć album "Zabójca Królowej" na żywo! Zapraszamy do Klubu Gwarek! Nullizmatyk podczas koncertu zaserwuje, także numery z albumów SPG Dystrykt oraz Antyviral. Za gramofonami Dj Markowy. Support zagrają Decó, Chaos oraz Grabery. Bilety na koncert już w sprzedaży.

Nullizmatyk "Zabójca Królowej"

Nullo a.k.a. Nullizmatyk to współzałożyciel legendarnego wałbrzyskiego zespołu Trzeci Wymiar, z którym wydał pięć albumów, z czego cztery z nich pokryły się złotem. W 2012 wydał swój pierwszy oficjalny solowy album "SPG Dystrykt", którego tematyka mocno skupiona jest na dzielnicy Piaskowa Góra, na której Nullo się wychował.

W 2018 roku wydał płytę wraz ze swoim zespołem Nullizmatyka pt. "Live Session", na której połączył rap i śpiew z akompaniamentem żywych instrumentów oraz sampli. Na swoim koncie ma już ponad 1000 zagranych koncertów w Polsce oraz za granicą. W sierpniu 2019 Nullizmatyka zagrała koncert na Pol'And'Rock Festiwal (Woodstock).

W roku 2022 Nullizmatyk wydał, aż dwa długogrające albumy. W maju ubiegłego roku światło dzienne ujrzała płyta "Antyviral”, którą Nullo nagrał w duecie z raperem Filipkiem. Natomiast 16 grudnia 2022 Nullizmatyk wydał swój drugi, długo oczekiwany solowy album "Zabójca Królowej", który z końcem roku znalazł się na 12 miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też