Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Słoń - Toruń

Organizator: Agencja Artystyczno Reklamowa Co? Gdzie? Kiedy? Wojciech Głowacki

Słoń - ToruńO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Słoń w Toruniu! Poznański raper wystąpi już 24 listopada w w klubie Lizard King. Słoń bilety na koncert już dostępne.

Słoń informacje o raperze

Słoń, a właściwie Wojciech Zawadzki, to znany polski raper. Urodzony 27 listopada 1983 roku w Poznaniu, dał się poznać szerszemu gronu odbiorców w projekcie stworzonym w 2008 roku o nazwie WSRH, który tworzył wraz z innym raperem Shellerinim. Wraz z artystą wypuścił wspólne projekty takie jak "Mistrz tu jest remix", "Wyższa szkoła robienia hałasu" czy "Unhuman Mixtape".

Słoń debiut artystyczny 

W 2009 roku pojawił się jego debiutancki solowy album o nazwie „Chore Melodie”, który utrzymany był w nowatorskiej stylistyce horrorcore, która to przyniosła artyście znaczną rozpoznawalność wśród słuchaczy. Dwa lata później, wraz z producentem Mikserem nagrał album o nazwie „Demonologia” jako kontynuację wydanego materiału. Oprócz rapera wystąpiło tutaj gościnnie kilku artystów, takich jak Tomasz StruszczykPihMłody MKoniShelleriniTrzeci Wymiar i wielu innych. 

 

Następnie w roku 2012 w sprzedaży pojawił się pierwszy oficjalny album grupy WSRH o nazwie "Szkoła wyrzutków". Przyniósł on niebywały sukces oraz pozwolił na uplasowanie się na wysokich miejscach w zestawieniu. Następnie w 2013 roku do sprzedaży trafił drugi album Słonia i Miksera o nazwie "Demonologia 2".

Jego pozostałe albumy- "Brain Dead Familia" (2015), "Mutylator" (2018) i "Redrum" (2020) uzyskały status złotej płyty.

Słoń - historia i działalność muzyczna

Słoń, czyli Wojciech Zawadzki swoje pierwsze próby tworzenia podejmował w 1997 roku. Nieco później nagrał swój materiał na swój debiutancki album, który jednak nie został opublikowany. Dlatego też do 2007 roku jego nagrania miały charakter amatorski, aż do momentu debiutu na płycie P.A.G. & Hirass- CD, na której pojawiły się jego cztery utwory. Jednak dopiero utworzony przez niego projekt wraz z raperem Shellerinim o nazwie WSRH pozwolił mu stworzyć swój debiutancki materiał. Był to mixtape "Mistrz tu jest remix", na którym znalazło się 8 remiksów utworu. W 2008 roku został wydany pierwszy album "Wyższa szkoła robienia hałasu". Do promocji utworów zrealizowano dwa teledyski do utworów "Reprezentant" i "Mistrz tu jest".

 

Dokładnie 15 maja 2009 wydany został pierwszy debiutancki album poznańskiego artysty "Chore melodie".  Do promocji utworu został wydany teledysk tytułowego utworu. Był on utrzymany w stylistyce horrorcore, która pozwoliła zdobyć popularność w społeczności undergroundowej. W tym samym roku pojawiła się następnie produkcja WSRH Unhuman Mixtape. W grudniu w formie digital download poznański artysta udostępnił minialbum "Ssij to" a na nim poza tytułowym utworem pojawiły się inne znane utwory, takie jak między innymi "Reżim krwi". 

 

W 2010 roku pojawił się pierwszy wspólny album Słonia i Miksera o nazwie "Dem6n6l6gia". Promowały ją dwa single- "Święta 2009" i "Dzieci Ognia". Na płycie gościnnie znaleźli się artyści tacy jak KajmanMrokasPihMłody MDJ ShowDJ DecksPyskatyTrzeci Wymiar i wielu innych. W 2013 roku pojawiła się kolejna produkcja Słonia i Miksera, będąca kontynuacją wcześniejszego albumu. "Demonologia II" składa się aż z 3 płyt CD oraz łącznie 28 utworów wraz z bonusowym trackiem. Znajdziemy tutaj wielu artystów sceny, takich jak PaluchKaeNEripeKacper HTATe-TrisJogmenDJ KostekJinx i wielu innych.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też