Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Kękę

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

KękęO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

KęKę w Krakowie! Po półtorarocznej przerwie KęKę wraca z nowym materiałem. Koncert promujący nowy album Siara odbędzie się w krakowskim Hype Parku. Kękę bilety już w sprzedaży.

Kękę informacje

KęKę, a właściwie Piotr Dominik Siara, swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku. Od momentu ukazania się debiutanckiego albumu „Takie Rzeczy w 2013 r, raper na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hip-hopowych.

 

Poza platynową płytą za debiutanckie Takie Rzeczy, otrzymał potrójnie platynowe wyróżnienia za kolejne albumy: „Nowe Rzeczy”, „Trzecie Rzeczy”, „To Tu”. Jego ostatni krążek „MrKęKę” lada chwila również otrzyma ten tytuł!

Kękę Siara

Siara to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia artysty.

 

Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły i nie zapraszać żadnych gości. W warstwie muzycznej otrzymujemy połączenie klasycznych i nowoczesnych brzmień od topowych polskich producentów.W dwóch utworach scratche dograł niezawodny DjVaZee. Jeśli z jednej strony lubisz nostalgiczną, a z drugiej energiczną i momentami prześmiewczą odsłonę KęKę, to ten

album jest dla Ciebie.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też