Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Coldrain

Organizator: Knock Out Productions

ColdrainO wydarzeniu

O wydarzeniu

Coldrain w Polsce! Jako supporty zaprezentują się Venues i The Narrator. Bilety na koncert Coldrain w Krakowie już dostępne.

 

COLDRAIN (Japonia) metalcore, post-hardcore, alt-metal:

W przypadku lwiej części zespołów – niezależnie od uprawianego gatunku – wskazówka przechyla się albo w stronę intensywności, albo melodyjności i przebojowości. Można próbować to równoważyć, lecz rzadko kiedy się udaje. Rzadko, ale nie nigdy, ponieważ Coldrain od początku kariery są ekspertami w osiąganiu yin i yang między sprzedawaniem słuchaczowi ciosów a układaniem refrenów, których nie powstydziłyby się gwiazdy pop. Operowanie kontrastami to jedno, aczkolwiek do szerokiej puli atutów Japończyków dochodzi także zmyślne przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek.

 

VENUES (Niemcy) post-hardcore:

Venues to taka kapela, która stopniowo przedostaje się do czołówki młodej sceny post-hardcore i nie wiemy, co musiałoby się wydarzyć, by ich zatrzymać. Formacja ze Stuttgartu oferuje kluczową dla gatunku intensywność muzyczną w pakiecie z wypluwaniem serca na wierzch, do tego metalcore’owe ciężary tu i ówdzie, a na deser niemal rock’n’rollową intensywność wykonawczą. Wymarzona mikstura.

 

THE NARRATOR (Niemcy) metalcore:

The Narrator to ekipa przyjaciół z dzieciństwa, której marzeniem było przedostać się ze swoją muzyką jak najdalej. Intensywna promocja wskazuje, że cel jest realizowany, a dzięki własnej recepcie na metalcore nie muszą martwić się o street cred. Mają szybkość, dużo niskich strojeń, ale także melodie i szczerość do bólu. Będą gwiazdami.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też