Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Metal ARCHSPIRE + FIT FOR AN AUTOPSY, INGESTED, SIGNS OF THE SWARM, CLAIRVOYANCE

ARCHSPIRE + FIT FOR AN AUTOPSY, INGESTED, SIGNS OF THE SWARM, CLAIRVOYANCE

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

ARCHSPIRE + FIT FOR AN AUTOPSY, INGESTED, SIGNS OF THE SWARM, CLAIRVOYANCEO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Niespełna pół roku po swojej ostatniej wizycie mistrzowie technicznego, death metalowego szaleństwa powracają do naszego kraju! Kanadyjczycy z Archspire latem wystąpią 8 sierpnia w Krakowie i dzień później w Warszawie. Bilety na koncerty Archspire już dostepne!

Archspire koncerty w Polsce

  • W Krakowie u boku Archspire wystąpią również: doskonale Wam znany, deathcore’owy walec z New Jersey Fit For An Autopsy, który przed jesienną trasą z Thy Art Is Murder i Whitechapel na rozgrzewkę zagra latem dosłownie kilka koncertów w Europie i powoli będzie domykał cykl promocji ostatniego materiału “Oh What The Future Holds”.
  • W Warszawie u boku Archspire wystąpi deathcore’owe Signs Of The Swarm. Amerykanie w 2021 roku wydali swój czwarty w dorobku krążek “Absolvere”, ale wszystko wskazuje na to, że załoga z Pittsburgha intensywnie pracuje nad jego następcą. Udostępnione w ostatnim czasie we współpracy z wytwórnią Century Media single “Unbridled” oraz “Amongst the Low & Empty” wzmagają naszą ciekawość co do nowego materiału, a w koncertowych warunkach na pewno sprawdzą się celująco! Na warszawskiej scenie zobaczymy również lokalny support - Clairvoyance.

Archspire informacje

Muzycy z Vancouver w swoim dorobku posiadają 4 albumy studyjne, a ich dyskografię zamyka “Bleed the Future” z 2021 roku. Przez 15 lat działalności zaliczyli wiele znaczących festiwali, na czele z takimi jak Brutal Assault, Summer Breeze, Hellfest czy Metaldays. Ulubieńcy znanego aktora Jasona Momoa, w 2022 roku zdobyli nagrodę Western Canadian Music Award w kategorii Metal & Hard Music Artist of the Year, a my nie możemy się już doczekać na ponowną wizytę Kanadyjczyków, którzy w marcu roznieśli wręcz Hydrozagadkę.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też