Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Festiwale Lubuskie Lato Kulturalne po raz 3

Lubuskie Lato Kulturalne po raz 3

Organizator: COPA - Agencja Artystyczna

Lubuskie Lato Kulturalne po raz 3O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Lubuskie Lato Kulturalne po raz 3! Zapraszamy już w 24 i 31 lipca do ośrodka Temar w Dąbiu. Na klimatycznej plaży wystąpi czołówka sceny alternatywnej i rockowej. Lubuskie Lato Kulturalne bilety już w sprzedaży.

Lubuskie Lato Kulturalne, ośrodek Temar w Dąbiu - program:

24.07. na deskach sceny wystąpią:

Muzyka, potężne nagłośnienie, efekty i niesamowity klimat pełnowymiarowych koncertów!

 

31.07. na deskach sceny wystąpią:

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport "Polityki", będący stemplem jakości twórczości artysty. Ralph jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, wśród których są również m.in. Nagroda Artystyczna Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego oraz Grand Prix i Nagroda Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Artysta współpracował m.in. z Natalią Przybysz, Quebonafide, Comą, Darią Zawiałow, Natalią Szroeder, Organkiem, Kwiatem Jabłoni oraz Miuoshem. Obecnie artysta jest w trakcie trasy promującej album "KORA" obejmującej niemal 50 koncertów, która potrwa do końca kwietnia. A już na początku lipca Ralph wróci na scenę w towarzystwie My Best Band In The World.

 

Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów - Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Sorry Boys z reguły intensywnie koncertują grając trasy klubowe i uczestnicząc w najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Grali m.in. na głównej scenie Open'era, dwukrotnie pojawili się na Orange Warsaw Festiwal, brali udział w koncertach Męskiego Grania, a także w festiwalach Spring Break, Green, Jarocin, Edison czy Naturalnie Mazury.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też