Białystok New Pop Festival 2022

Białystok New Pop Festival 2022

NOWI ARTYŚCI Do line-upu dołączają: Szeptucha, Fisz Emade Tworzywo, Marcin Maciejczak, Tymek, Szczyl!

 

UWAGA z przyczyn logistycznych Julia Wieniawa odwołuje swój koncert na Białystok New Pop Festival. Na jej miejsce do tegorocznego line-upu dołącza Natalia Nykiel. 

 

Białystok New Pop Festival powraca! Festiwal odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia na Dziedzińcu Pałacu Branickich. Podczas tegorocznej edycji wystąpią m.in. Pezet oraz Brodka. Białystok New Pop Festival bilety już w sprzedaży!

Białystok New Pop Festival 2022 program

 

Dotychczas ogłoszonymi artystami są: Pezet, Brodka, Bovska, Zdechły Osa, Natalia Szroeder, Ralph Kamński, Szeptucha, Fisz Emade Tworzywo, Marcin Maciejczak, Natalia Nykiel, Tymek, Szczyl.

 

Więcej ogłoszeń wkrótce!

Białystok New Pop Festival 2022 bilety

  • Dzieci w wieku do 3 lat: bezpłatny wstęp
  • Bilety ulgowe: dotyczą dzieci w wieku 4-12 lat oraz seniorów 65+

UWAGA: Bilety dla osób niepełnosprawnych zostały wyprzedane

Białystok New Pop Festival - o festiwalu

To dwudniowy miejski festiwal kulturalny o charakterze piknikowym. W programie Białystok New Pop Festival cała masa atrakcji dla starszych i młodszych fanów dobrej muzyki i pysznego jedzenia.  

 

Białystok New Pop Festival oferuje m.in.: koncerty, spotkania z artystami, pokazy filmowe, a do tego strefy aktywnego wypoczynku, chilloutu i dla dzieci. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Białystok New Pop Festival 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/