Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Steve'n'Seagulls

28-29.10.2024 Kraków, Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

Steve'n'SeagullsBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Kraków

Steve'n'Seagulls
poniedziałek
28.10.2024
19:30

Steve'n'Seagulls

Kraków, Kamienna 12

Warszawa

Steve'n'Seagulls
wtorek
29.10.2024
19:30

Steve'n'Seagulls

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

Steve ‘n’ Seagulls wraca do Polski, by was rozbawić i roztańczyć!

Steve ‘n’ Seagulls, którzy potrafią przerobić wszystko na ekscytujący i autorski bluegrass, zagrają 28 października w Krakowie i dzień później w Warszawie. Są cover bandem, ale odgrywają wielkie hity w najbardziej autorski i osobliwy sposób. Finowie poruszający się między bluegrassem a odrobiną rocka są maksymalnie oryginalni we własnej niszy. Dostarczają zabawę i w pełni opatentowany styl.

STEVE ‘N’ SEAGULLS (Finlandia) bluegrass:

Przerabiali Metallikę, AC/DC, W.A.S.P. czy Guns N’ Roses, a jednocześnie przelali do tych coverów tyle własnej osobowości, że trudno myśleć o nich w kategoriach odtwórstwa, lecz nadania nowego życia tym klasycznym piosenkom. Fińscy zawodnicy ze Steve ‘n’ Seagulls wzięli na warsztat z pozoru prosty pomysł, mianowicie coverowanie rockowo-metalowych klasyków w wydaniu bluegrassowym, z instrumentarium bliższym temu gatunkowi i country niż rockowi.

Okazało się, że nie był to żart z gatunku śmiesznych na jeden raz – ba, to w ogóle nie jest żart. Bo o ile nordycka załoga potrafi dostarczyć masę dobrego humoru (zwłaszcza na scenie, w połączeniu z toną energii), o tyle jej pomysł na siebie i podejście do grania są maksymalnie poważne. Oprócz śmieszków w tych niecodziennych interpretacjach słychać także mnóstwo emocji i przede wszystkim swój charakter. Nie dość, że są niecodzienni, to jeszcze mają charyzmę, którą można by obdzielić z kilkanaście innych kapel. Idźcie na koncert, a prędko go nie zapomnicie.

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też