Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Two Lanes

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Two LanesO wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA MIEJSCA Koncert Two Lanes, zaplanowany na 2 grudnia w klubie Niebo zostaje przeniesiony do klubu BARdzo bardzo. Godzina i data pozostają bez zmian.

 

Uznawany za nadzieję muzyki elektronicznej duet Two Lanes na jedynym koncercie w Polsce! Berlińczycy już 2 grudnia wystąpią w warszawskim klubie  BARdzo bardzo. Two Lanes bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

O duecie Two Lanes

Wychowywani w muzycznej rodzinie bracia Leo i Rafa dorastali obierając odrębne ścieżki. Pierwszy z nich największe zainteresowanie odnalazł w pianinie, zagłębiając się jednocześnie w twórczości takich klasyków jak JS Bach, Schumann czy Debussy. Drugiego od zawsze fascynował świat muzyki elektronicznej i jej możliwości, przez co doskonalił się w kierunku produkcji elektroniki. W pewnym momencie bracia doszli do wniosku, że ich zainteresowania i talenty się uzupełniają, co zaowocowało powstaniem Two Lanes. Ich twórczość, której najważniejszymi elementami są nagrania akustycznego pianina połączone z analogowymi syntezatorami i minimalistycznymi beatami, szybko znalazła uznanie takich stacji jak BBC1, Sirius XM, Triple J, zebrała ponad 150 milionów odtworzeń na platformach streamingowych zyskując tym samym oddanych słuchaczy na całym świecie. 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też