Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Koncerty Elektro i Techno Made in Poland Festival 2021

Made in Poland Festival 2021

Organizator: FOSA-ART Łukasz Władyka

Made in Poland Festival 2021O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

W pierwszy weekend sierpnia zapraszamy na Letnią Scenę Stadionu Śląskiego na Made in Poland Festival! Po raz pierwszy w województwie śląskim tak znakomity skład zadba o najlepszą zabawę podczas dwóch imprezowych dni w plenerze. Wyjątkowe miejsce, doskonała komunikacja, duża scena, wyśmienita muzyka i mega emocje - to będzie wielkie święto muzyki elektronicznej! Made in Poland Festival 2021 bilety już w sprzedaży.

Made in Poland Festival 2021 line-up:

Wśród DJ'skiego składu: 

i wielu innych!  

 

Made in Poland Festival to pierwszy w Polsce i jedyny taki festiwal muzyki elektronicznej promujący tylko polskich artystów / DJ-ów / producentów muzycznych, z każdym rokiem poszerzający swój zasięg oraz zwiększający ilość uczestników. 

 

Regulamin

Oświadczenie uczestnika

Made in Poland bilety

W związku z nałożonymi ograniczeniami liczby uczestników wydarzenia, wynikającymi z  rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Organizator w celu zwiększenia dostępności i umożliwienia wzięcia udziału w wydarzeniu przez większą liczbę zainteresowanych osób, przygotował pulę biletów dla posiadaczy certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19.

 

Zakup biletu dla posiadaczy certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19 jest równoznaczny z wyrażeniem woli okazania stosownego oświadczenia podczas wejścia na Teren Imprezy. Okazanie oświadczenia jest dobrowolne, jednak konieczne do skorzystania z zakupionego biletu.

 

Tym samym Organizator informuje, iż dostępne są bilety dla osób, które nie posiadają certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19 lub nie wyrażają woli okazywania oświadczenia o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19, w liczbie 250 szt.Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też