Kołobrzeg na fali Disco! Wakacyjny klimat, wyjątkowe premiery i dawkę tanecznych hitów zapewnią Piękni i Młodzi, Cliver oraz Playboys! Do zobaczenia już 30 lipca w Amfiteatrze w Kołobrzegu. Kołobrzeg na fali Disco bilety już w sprzedaży.
Liderem grupy Playboys, a także autorem muzyki i tekstów, jest założyciel grupy, Jakub Urbański. W 2013 roku wpadł na pomysł napisania pierwszego utworu "Nasza noc", który trafił do sieci i okazał się hitem. Od połowy 2014 roku grupa intensywnie koncertuje i pojawia się na festiwalach muzycznych m.in Festiwalu w Kobylnicy.
Formacja występuje w składzie 3 osobowym z gitarzystą Przemkiem Kordzińskim i perkusistą Kubą Kusińskim. Playboys jest pierwszym polskim zespołem disco, który wystąpił w Norwegii, a więc zapisał tym samym swoją obecność w historii disco polo - przed nimi wcześniej nikomu się to nie udało.
Grupa muzyczna Cliver została założona w 2002 roku z inicjatywy Cezarego Hajdackiego, głównego twórcy muzyki i tekstów oraz aranżacji piosenek. Pierwotnie zespół tworzyli: Czarek Hajdacki i Darek Szczepański, pół roku później dołączył do nich Arek Spociński, a w 2005 roku jego szeregi wsparł Jarek Szmigielski.