Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

BOYS

Organizator: Agencja Brussa

BOYSO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

UWAGA: koncert zaplanowany na 1.08.2023 w Kołobrzegu został przeniesiony na 2.08.2023. 

„Jesteś szalona…” śpiewał kiedyś, a dzisiaj „Najpiękniejsza dziewczyno…”, od stworzenia pierwszego do drugiego utworu upłynęło 24 lata, jednak zespół Boys wciąż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na scenie muzycznej disco polo. Posłuchaj ich na żywo! Boys bilety na koncerty już dostępne.

O zespole Boys

Paczka przyjaciół w 1991 podejmuje kolejne wyzwanie z zamiarem realizacji marzenia o karierze w świecie muzyki disco polo. Pięciu chłopaków, w tym wokalista Marcin Miller, zakładają zespół Boys. Wkraczają w świat muzyki chodnikowej, śpiewając „Wolność” i „Dziewczyna z marzeń”. Przełomowy okazuje się rok 1996, w którym to zespół zbiera zasłużone laury, jak “Victorii`96“, “Płyta roku“ i “Wokalista roku“. To przepustki do wielkiej kariery zespołu Boys, która trwa do dzisiaj.

Wciąż każda kolejna ich piosenka jest przebojem. Wśród tych najnowszych są „Szalona blondynka”, „Nie ma gwiazd”, „Wciąż pamiętam” i „Krótka historia o miłości”. Trudno jednak jest zapomnieć pierwsze przeboje króla disco polo Marcina Millera, jak „Bawmy się”, „Łobuz & Drań” oraz „Usłysz wołanie”.

Bajorek

Dominik Bajorek to młody wokalista, który posiada w sobie kawał potężnego głosu. Jego wielki talent wokalny jest czymś wyjątkowym na scenie muzyki tanecznej. Osobowość Dominika Bajorka mówi sama za siebie. W nim nie tylko drzemie ogromny głos, ale wielki sceniczny potencjał. Na koncerty zespołu Bajorek przybywają liczne tłumy, które wspólnie z gwiazdą disco polo wykonują największe przeboje.

Bajorek na swoim koncie posiada niekonwencjonalne produkcje muzyczne, które są odzwierciedleniem i przekazem dla każdego m.in. „Zakochane Serce”, „Ona wymiata” czy też „Jestem niewinny”.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też