Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival

MiłyPan

Organizator: BREND GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MiłyPanO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Koncert zaplanowany na 8.03.2024 został odwołany. 

MiłyPan informacje

MiłyPan właściwie Piotr Kołaczyński urodził się 31 maja 1996 roku. Przygodę z muzyką rozpoczynał od tworzenia utworów dla wąskiego grona przyjaciół. W 2018 wydał utwór "Królowa", który błyskawicznie trafił do gustu Polaków. Jeszcze szybciej Polacy oszaleli na punkcie utworu "Małolatki", który w 3 miesiące miał 40 milionów wyświetleń.

Po indywidualnych sukcesach muzycznych, wydaniu płyty "DISCOPOLOT" i rekordowych ilości wyświetleń na YouTube pod koniec 2020 roku Miły wydał pierwszy utwór w duecie. Tak narodziła się współpraca z przyjacielem z branży Karolem Zawrotniakiem - liderem zespołu DEFIS. Zaowocowało to kolejnymi hitami takimi jak: "Musisz się starać", "Jeszcze raz" z Panem Borowskim, czy "Jeden taniec jedna noc" wraz z Topkami. Piotr i Karol szykują dla Polaków krążek, który tak jak ich duety wydany będzię w stylu lat 80. i 90.

Na dzień dzisiejszy MiłyPan ma ponad 700 milionów wyświetleń na YouTube i pewnie zmierza po pierwszy miliard w polskim discopolo.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też