Multikino Zabrze

Multikino Zabrze

Multikino Zabrze to kino zlokalizowane na Górnym Śląsku, otwarte pod nazwą tej popularnej sieci kin. Jest to również jeden z największych takich obiektów na tym obszarze. Posiada 13 sal kinowych, odpowiednio wyposażonych w sprzęt i nowoczesne nagłośnienie, aby sprostać wszystkim wymaganiom widzów. Multikino Zabrze posiada również najnowocześniejsze projektory 3D. Cały kompleks kinowy mieści aż 3003 osób. Oprócz premier filmowych tłumy zainteresowanych gromadzą się w Multikino Zabrze na maratonach filmowych. W kinie odbywają się również transmisje z wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz spektakle teatralne, operowe czy baletowe.

Multikino Zabrze – premiery filmowe

Kino to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. To również doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi czy z drugą połówką. W Multikino Zabrze organizowane są wydarzenia dla wszystkich prawdziwych kinomaniaków, niezależnie od wieku. W Multikino Zabrze, maratony filmowe to wizytówka kina. Horror? Film przygodowy, a może komedia romantyczna? Każdy wybierze coś dla siebie z dostępnego repertuaru filmowego. Popularne NMFy, czyli maratony filmowe, to gratka dla wszystkich fanów nocnego kina. Co można zobaczyć podczas maratonów w Multikino Zabrze? Premiery filmowe jak również klasyki kina. Transmisje koncertów na żywo oraz premiery spektakli teatralnych, oper czy baletów również zyskują na popularności. Dzięki bogatemu repertuarowi Multikino Zabrze każdy zainteresowany może na bieżąco korzystać z nowości w świecie kultury i sztuki. W Multikino Zabrze z biletami można skorzystać z wejścia na wszystkie wydarzenia, odbywające się w obiekcie. 

 

Dla najmłodszych zostały przygotowane seanse specjalne. W Multikino Zabrze, maratony filmowe z pokazami bajek odbywają się w weekendowe poranki i przeznaczone są dla dzieci powyżej 2. roku życia. A dla Pań, szukających rozrywki we własnym gronie powstało „Kino na obcasach”. Oprócz znanych i lubianych komedii romantycznych, podczas kobiecych maratonów filmowych, na ekranie zobaczyć można również najświeższe i najbardziej wyczekiwane premiery kinowe. W Zabrzu fani sztuki mogą brać udział w wystawach na dużym ekranie. A dla fanów mocniejszych wrażeń, Multikino Zabrze premierowo proponuje seanse Extreme i dokumenty sportowe, pełne akcji, pięknych krajobrazów, prędkości i sportowych wyczynów.

Multikino Zabrze - bilety

Kino to miejsce spotkań i spędzenia czasu, najczęściej całymi rodzinami. W Multikino Zabrze premierami są zawsze najnowsze i najciekawsze tytuły z Polski i ze świata. W aktualnym repertuarze w Multikino można znaleźć wiele premier kinowych. W Zabrzu odbywają się również maratony filmowe. Wydarzenia cykliczne i premiery filmowe przyciągają zawsze tłumy widzów. 

 

W Multikino Zabrze publiczność może skorzystać z bogatej oferty wydarzeń. Są to zarówno pokazy filmowe, jak i niezwykłe transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych i wielu innych. Odbywają się tu również retransmisje wspaniałych spektakli teatralnych z brytyjskiego National Theatre, które przyciągają tłumy. Multikino jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci kin w Polsce.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Multikino Zabrze?
    Multikino Zabrze znajduje się przy ul. Gdańskiej 18 w Zabrzu.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Multikino Zabrze?
    W Multikino Zabrze odbyły się premiery wyczekiwanych filmów z pierwszej połowy roku 2022, nocne maratony filmowe, transmisje z koncertów i spektakle – teatralne i operowe.

  • Kiedy zostało utworzone Multikino Zabrze?
    Multikino w Zabrzu powstało w 2000 roku. Zostało otwarte jako trzecie kino tej sieci w Polsce.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Multikino Zabrze
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Gdańska 18
41-800 Zabrze

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/