MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne to wyjątkowe miejsce z ciekawą architekturą, niespotykanymi rozwiązaniami ekologicznymi oraz atrakcyjną przestrzenią pozwalającą na organizację rozmaitych wydarzeń kulturalnych i sportowych. MCER funkcjonuje po to, by proponować mieszkańcom miasta Marki ciekawą i różnorodną ofertę kulturalną, rozrywkową i edukacyjną.

W centrum można spędzać czas o każdej porze roku w sposób, który najbardziej odpowiada indywidualnym zainteresowaniom. Celem MCER jest ponadto zapewnienie przestrzeni do tworzenia i wzmacniania więzi społeczności lokalnej. Obiekt współpracuje z kreatywnymi twórcami oraz realizatorami oferty sportowej, kulturalnej i rekreacyjnej, by móc proponować mieszkańcom ciekawe zajęcia i wydarzenia. Warto sprawdzić, jakie inicjatywy na najbliższe miesiące zaplanowało Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. Bilety na spektakle i inne wydarzenia w MCER są dostępne również w sprzedaży internetowej.

MCER – wydarzenia

Scena MCER jest artystycznym, muzycznym i widowiskowym sercem miasta Marki. Idealnie nadaje się do organizacji kameralnych koncertów, występów kabaretowych, projekcji filmowych, przedstawień teatralnych oraz eventów firmowych. Obiekt może pochwalić się doskonałą akustyką i sprzętem zapewniającym profesjonalną oprawę wszelkim wydarzeniom.

Współorganizowane przez Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne spektakle to m.in. „Balladyna”, „Wąsik” i „Marzyciel”. Na scenie w mieście Marki zaprezentował się także ROYAL LVIV BALLET. Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne odwiedzili także Abelard Giza, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki i Kabaret Hrabi. Bilety na występy artystów można było nabyć online. Dużą popularnością cieszyły się wejściówki na koncerty zespołu LemON, Anity Lipnickiej oraz Andrzeja Poniedzielskiego. Bilety były dostępne w sprzedaży internetowej i stacjonarnej.

Jakie wydarzenia odbędą się w MCER w najbliższych miesiącach?  Zaplanowane przez Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne spektakle 2022 to m.in. „Przygoda z Ogrodnikiem”, „Telewizja Kłamie”, „Porwanie”, „Zielony Kopciuszek” oraz „La Bombe”. Gdzie szukać wejściówek na wydarzenia? Odwiedzając Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. Bilety można też nabyć wygodnie na stronie ebilet.pl. Jakie inne przedstawienia współorganizuje w tym roku Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne? Spektakle 2022 czekające na widzów to również „Mały Książę” w wykonaniu Teatru Piasku Tatiany Galitsyny, „Wiesz, że wiem” oraz „Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza”. Przed publicznością wystąpi także Kabaret Młodych Panów. Do zaplanowanych na ten rok przez Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne wydarzeń należą również koncerty Vito Bambino i Voo Voo.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne?
    Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne znajduje się przy ulicy Wspólnej 40/42 w mieście Marki. To jedyny w Polsce ekologiczny i „zero-energetyczny” budynek użyteczności publicznej.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne?
    Współorganizowane przez Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne wydarzenia to m.in. stand up Mateusza Sochy i Piotra Bałtroczyka. Na scenie obiektu koncerty zagrały Natalia Kukulska i Kaśka Sochacka. W Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym odbyły się też spektakle „Szalone Nożyczki” oraz „Klimakterium i już”.

  • Kiedy utworzone zostało Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne?
    Budowę obiektu rozpoczęto w marcu 2018 roku. Część sportowo-rekreacyjna została oddana do użytku mieszkańcom Marek 30 listopada 2019 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Wspólna 40-42
05-260 Marki

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/