Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel Boss

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel Boss

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel Boss to obiekt położony na terenie malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To miejsce przeznaczone zarówno do odpoczynku, jak i spotkań biznesowych, firmowych czy organizacji imprez rodzinnych. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel Boss to 136 pokoi, 16 sal konferencyjnych (od 16 do 350 osób pojemności). Do kompleksu należą także: kręgielnia, sala fitness, basen, sala kinowa, sale konferencyjne, restauracja Stary Młyn, restauracja Malinowa, Karczma Góralska i Chata Grillowa. Na terenie Centrum odbywają się spotkania i koncerty w ramach Wawer Music Festival oraz inne wydarzenia kulturalne.

Hotel Boss — wydarzenia

Restauracje Malinowa i Stary Młyn położone na malowniczym terenie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Hotel Boss pozwalają nie tylko na organizację studniówek, wesel, konferencji i spotkań integracyjnych. To także miejsca, w których odbywają się ważne dla Warszawy wydarzenia i różnego rodzaju koncerty, często uświetnione przez osobistości spoza branży rozrywkowej: burmistrzowie, senatorowie, dyrektor Narodowego Centrum Kultury i inne ważne dla lokalnej społeczności osoby. Na scenach Hotelu Boss wystawiano między innymi spektakl “Śpiewająca lokomotywa” z twórczością Juliana Tuwima pod kierunkiem kompozytora Piotra Salabera, w wykonaniu Bajkowej Orkiestry Symfonicznej oraz Jerzego Zelnika w roli lektora. Dla dzieci przygotowano “Karnawał zwierząt w Muzycznej Akademii Pana Kleksa” w wykonaniu aktorów Teatru Lalka i Teatru Akt.

Hotel Boss – koncerty

Najważniejsze koncerty w Hotelu Boss odbywają się pod szyldem Wawer Music Festival. W ramach tego powracającego cyklu wydarzeń można było zobaczyć Hannę Banaszak, ogłoszoną laureatką nagrody wawerskiej publiczności 2014 czy zespół  Bozhyk Orchestra, na czele której stoi wirtuoz skrzypiec, Aleksander Bozhyk, zwycięzca ukraińskiej edycji programu Mam Talent. Wawer Music Festival to także organizowane koncerty tematyczne, takie jak Wieczór Wigilijny, na którym wystąpił Gary Guthman Jazz Quartet i Małgorzata Walewska. Publiczność Hotelu Boss mogła także posłuchać koncertu Grzegorza Turnaua, Audiofeels oraz zobaczyć widowiska Waldemar Malicki Show, czyli “Wieczór muzycznych niespodzianek — pół żartem, pół serio” oraz “Grupa Mocarta gra Mozarta”. Wieczór wigilijny uświetniła legenda polskiej sceny, Irena Santor, a swoją obecnością zaszczycili Hotel Boss również Zbigniew Wodecki, Lorraine Brown, Kayah czy Lorraine Brown. W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel Boss koncerty pełnią także funkcję charytatywną, tak jak ten zorganizowany dla Dziecięcego Centrum Transplantacji, a wystąpili na nim Kuba Badach z zespołem, Kuba Stankiewicz i Marita Alban Juarez Quartet.

Hotel Boss — bilety

Malownicze położenie Hotelu Boss i wyjątkowi artyści pojawiąjący się na jego scenach sprawiają, że bilety na koncerty w tym szczególnym miejscu to zawsze szansa na świetną zabawę. Wydarzenia w Hotelu Boss przygotowywane są z należytą pieczołowitością i z udziałem największych gwiazd.      

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Hotel Boss?
    Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel Boss znajduje się przy ulicy Żwanowieckiej 20 w warszawskiej dzielnicy Wawer, w otoczeniu lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, 15 km od centrum Warszawy, a 25 km od lotniska Fryderyka Chopina. Dostać się do hotelu można samochodem, koleją oraz komunikacją miejską.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hotelu Boss?
    Jeden z najważniejszych wydarzeń w Hotelu Boss odbywają się w ramach Wawer Music Festival. Hotel Boss gościł już między innymi Hannę Banaszak, Grzegorza Turnaua, Audiofeels Grupę Mocarta, Irenę Santor, Zbigniewa Wodeckiego, Lorraine Brown czy Kayah. Organizowane są tutaj także koncerty charytatywne, spektakle dla dzieci i dorosłych oraz występy kabaretowe.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel Boss
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Żwanowiecka 20
04-849 Warszawa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/