Amfiteatr Międzyzdroje

Amfiteatr Międzyzdroje

Amfiteatr Międzyzdroje to miejsce, w którym co roku odbywają się liczne koncerty i imprezy wakacyjne. Popularna miejscowość wypoczynkowa nad morzem jest chętnie odwiedzana przez turystów, którzy szukają wieczornej rozrywki.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – o obiekcie

Amfiteatr Międzyzdroje to ważny punkt na kulturalnej mapie Pomorza Zachodniego. Przestronna widownia i profesjonalna estrada stwarzają doskonałe warunki do koncertów, spektakli teatralnych, występów kabaretowych, a nawet bokserskich gali. Amfiteatr posiada szklany dach. Budynek może pomieścić do 800 widzów. Bilety na wydarzenia można nabyć online.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia – co odbyło się w obiekcie? Wśród godnych uwagi eventów wymienić należy m.in. gale sportowe. Na deskach amfiteatru miała miejsce m.in. bokserska gala Międzyzdroje Seaside Boxing Show X, czyli mnóstwo emocji, rywalizacja i pokazy sportowych umiejętności.

 

Wśród wydarzeń w Amfiteatrze Międzyzdroje wymienić należy Noc Magii - widowisko magii i iluzji, które odbywa się w ramach trasy Bukowski World Magic Tour. W programie znajdowały się pokazy iluzjonisty Jędrzeja Bukowskiego - Iluzjonisty, wzbogacony oprawą świetlną, muzyczną oraz multimedialną. Występ zachwycił widzów w wielu krajach, również w Polsce. Bilety na wydarzenie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród publiczności.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia 2022

W Amfiteatrze w Międzyzdrojach odbywają się liczne koncerty muzyczne. Najwięcej z nich przypada tradycyjnie na okres letni. W tym roku scena w Międzyzdrojach będzie gościć m.in. Pawła Domagałę, który ogólnopolską trasą koncertową promuje swój nowy krążek pt. „Wracaj”. Jak deklaruje muzyk, nowe utwory to bezkompromisowe i odważne połączenie takich gatunków muzycznych, jak country, rock i melancholijne ballady. 

 

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia 2022 to także nadchodzący koncert młodziutkiej artystki Bryski. Artystka zadziwia odważnymi i trafnymi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości oraz nie szczędzi gorzkich słów na temat wielu społecznych tematów. Ciekawe teksty i melodyjne utwory doczekały się uznania w postaci nominacji do Fryderyka za Fonograficzny Debiut Roku. W Amfiteatrze Międzyzdroje koncertować będzie także Ray Wilson, wokalista i frontman legendarnej grupy Genesis. Artysta zagra utwory w ramach trasy koncertowej „Genesis Classic”.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia 2022 to także występy teatralne. Na uwagę z pewnością zasługuje spektakl „Pikantni”, czyli komedia obyczajowa Stefana Vögla. W obsadzie zobaczymy m.in. Annę Muchę i Barbarę Kurdej-Szatan. Spektakl przedstawia losy dwóch małżeństw, które postanawiają podnieść temperaturę w swoich związkach.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – bilety

Bilety na wydarzenia i koncerty w Amfiteatrze Międzyzdroje można nabyć online. Zakup biletów przez Internet daje możliwość wyboru miejsca. Biletów nie trzeba drukować.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Amfiteatr Międzyzdroje?
    Amfiteatr Międzyzdroje znajduje się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach, przy ul. Bohaterów Warszawy 20.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Międzyzdroje?
    W Amfiteatrze Międzyzdroje odbyło się do tej pory wiele wydarzeń – koncertów, spektakli teatralnych i wielu innych. Wśród nich warto wymienić galę bokserską Seaside Boxing Show X oraz pokaz iluzjonistyczny Bukowski World Magic Tour.

  • Kiedy został utworzony Amfiteatr Międzyzdroje?
    Amfiteatr Międzyzdroje utworzony został w latach 2008-2009. Od tej pory odgrywa ważną rolę na festiwalowej mapie Pomorza Zachodniego. 
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Amfiteatr Międzyzdroje
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Bohaterów Warszawy Warszawy
72-500 Międzyzdroje

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/