Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Koncert przy świecach: Królowe muzyki

Koncert przy świecach: Królowe muzyki

Organizator: Candle Live Music

Koncert przy świecach: Królowe muzykiO wydarzeniu

O wydarzeniu

Candle Live Music zaprasza na koncert przy setkach świec, celebrujący Międzynarodowy Dzień Kobiet. Idealny dla pań, panów i wszystkich, którzy chcą zrelaksować się przy dźwiękach utworów najzdolniejszych kobiet świata muzyki: Adele, Madonny, Amy Winehouse, Beyonce, Whitney Houston i wielu innych. Pozwól ponieść się zmysłom i przenieść w świat muzyki! Bilety na Koncert przy świecach: Królowe muzyki już dostępne.

Artyści:

Trio smyczkowe:

Monika Lenart- skrzypce

Ewelina Lachowska – wiolonczela

Cyprian Janiszewski - wiolonczela

Program:

Material girl – Madonna

Hello – Beyonce

Crazy in Love – Beyonce

Mamma Mia – Abba

Rolling in the deep – Adele

Call me maybe - Carly Rae Jepsen

Valerie - Amy Winehouse

I have nothing - Whitney Houston

… i wiele innych

Program może ulec małym modyfikacjom.

Miejsce 

Miejsce koncertu to Oratorium Marianum - barokowa perła wśród wrocławskich wnętrz, która stanowi część głównego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego, jednocześnie będąc częścią Muzeum Uniwersytetu. Dzięki znakomitej akustyce oratorium stało się jedną z głównych sal muzycznych Wrocławia. W XIX wieku koncertowali w niej Johannes Brahms, Ferenc Liszt, Niccolò Paganini, Anton Rubinstein, Klara Schumann i Henryk Wieniawski. Sala posiada piękne dekoracje malarskie, bogate dekoracje sztukatorskie, marmury i złocenia. 

 

Nietuzinkowe wnętrze, setki świec i nastrojowe brzmienia wprawią Cię we wspaniały nastrój i dostarczą świetnej rozrywki.

Informacje dodatkowe:

  • Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie w celu wskazania miejsca korespondującego z zakupioną strefą. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo niewpuszczenia na salę po rozpoczęciu koncertu, aby nie zakłócać odbioru innym uczestnikom oraz muzykom. 
  • Miejsca siedzące przydzielane są według kolejności przybycia (na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”). Jeśli zależy Państwu na siedzeniu obok siebie zalecamy przybycie na wydarzenie 30 minut przed rozpoczęciem koncertu w celu wybrania preferowanych miejsc. 
  • Minimalny wiek gości to 8 lat. Osoby poniżej 16 roku prosimy o przybycie na nasze wydarzenie w towarzystwie dorosłego.
  • Czas trwania koncertu to około 60 minut.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też