Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej TRE VOCI THE BEST OF - KONCERT SYLWESTROWY

TRE VOCI THE BEST OF - KONCERT SYLWESTROWY

Organizator: Nowohuckie Centrum Kultury

TRE VOCI THE BEST OF - KONCERT SYLWESTROWYO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zdobywcy Złotej Płyty w kategorii Muzyka poważna - TRE VOCI - zapraszają na jedyny w swoim rodzaju wieczór sylwestrowy! Bilety na koncert sylwestrowy Tre Voci w Krakowie już dostępne.

Tre Voci koncert sylwestrowy w Krakowie

Voytek, Mikołaj i Miłosz czyli Tenorzy nowej generacji to fenomen na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swej przyjaźni, talentowi i ciężkiej pracy wprowadzili na polskie estrady gatunek classical crossover i przełamali stereotyp śpiewaka operowego. Koncertują na całym świecie, a bilety na ich występy są wyprzedawane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.

Sylwestrowy koncert TRE VOCI to niezwykła podróż po muzycznych nastrojach od włoskiego Portofino po Nowy Jork. Tenorzy połączą w nim operowe brzmienia głosów z przebojami muzyki popularnej. Przywrócą do życia szlagiery i nadadzą im nową jakość. Muzyka filmowa, musical, ballady rockowe, piosenka włoska, bossanovy i latynoskie rytmy… to wszystko złoży się na niezwykły wieczór i zakończenie roku z TRE VOCI, artystami o mocnych głosach, wielkich sercach i ogromnym poczuciu humoru.

Show wzbogacone zostanie niesamowitymi wizualizacjami i imponującą oprawą świetlną. Na scenie towarzyszyć tenorom będzie zespół muzyczny, złożony z najlepszych poznańskich instrumentalistów i wirtuozów w swoim fachu.

Koncert TRE VOCI to nie tylko muzyka, styl i elegancja, ale przede wszystkim spotkanie z nowopoznanymi przyjaciółmi. Cytując: „Nigdy nie zawodzą… coraz częściej jednak przekraczają granicę między ziemią a niebem". Wrażenia widzów mówią same za siebie. Nie może Was zabraknąć!

Podczas koncertu przewidziany jest toast wzniesiony kieliszkiem wina musującego.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też