Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Euro Dog Show

Organizator: Warsaw Expo 0SC

Opis

Opis

Europejska Wystawa Psów Rasowych 2018! Związek Kynologiczny w Polsce ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na Europejską Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 11 – 14 października 2018 roku w PTAK WARSAW EXPO. Euro Dog Show bilety na wystawę już w sprzedaży!

Europejska Wystawa Psów Rasowych to jedyne w roku wydarzenie, które przyciąga miłośników psów rasowych z całego świata. Podczas 4 dni prezentowanych będzie kilkanaście tysięcy czworonogów ze wszystkich uznanych przez Międzynarodową Federację Kynologiczną FCI ras. Ponad 120 sędziów z całego świata oceniać je będzie pod kątem cech charakterystycznych dla danych ras, eksterieru, ruchu i ogólnego dobrostanu. Psy te będą rywalizować o tytuły Zwycięzcy Rasy i Grupy. Ostatniego dnia spośród nich zostanie wybrany najpiękniejszy z pięknych i zdobędzie tytuł Best in Show.

Poza konkurencjami piękności, Europejska Wystawa Psów Rasowych to miejsce prezentacji ostatnich światowych trendów psiej mody. Miłośnicy psów będą mogli kupić modne smycze, obroże oraz wszelkie akcesoria przydatne we wspólnym życiu czworonoga i jego właściciela.

 

Euro Dog Show bilety

Dzieci do lat 7 - bezpłatny wstęp na wydarzenie! 

Bilet ulgowy - młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, emeryci, renciści - po okazaniu legitymacji uprawniającej do zniżek

Istnieje również możliwość zakupu miejsca na polu camperowym w dniach 10-14 października 2018!

Bilety parkingowe będą dostępne na miejscu 

Rejestrację na pole camperowe znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w PTAK WARSAW EXPO by podziwiać europejskie sławy psiej piękności! Euro Dog Show 2018 bilety już w sprzedaży!

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn