Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Targi | Wystawy Targi TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych

TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych

02-03.03.2024 Poznań

Organizator: Ładne Rzeczy Sp. zoo

TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy ŁadnychBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Poznań

TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych - SOBOTA
sobota
02.03.2024
11:00

TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych - SOBOTA

Poznań, MTP Poznań Congress Center
TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych - NIEDZIELA
niedziela
03.03.2024
11:00

TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych - NIEDZIELA

Poznań, MTP Poznań Congress Center

O wydarzeniu

Nareszcie - Targi Rzeczy Ładnych w Poznaniu! Największe targi designu po raz pierwszy w targowej stolicy Polski! Czekaliśmy z tym ogłoszeniem od prawie roku. Odliczaliśmy dni. I udało się! Dziś z wielką dumą możemy napisać, że 2-3 marca zameldujemy się z impetem we wspaniałej hali nr 3 na terenie legendarnych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wspaniała przestrzeń, wspaniała lokalizacja, wspaniałe miasto!

 

  • Targi odbywają się w godz. 11-19.
  • Dzieci do lat 12 - bezpłatne wejście.

Targi Rzeczy Ładnych w Poznaniu

W Poznaniu jest coś fantastycznego. Jest energia, jest klimat, jest styl i jest cudowna świadoma publiczność. To z Poznania pochodzą kultowe IKONY TRŁ, które pokochała cała Polska, takie jak Kwiaty&Miut, czy Hadaki. To tu są dzielnice, ulice i nowe miejsca, których zazdrościć może cała Polska. To miasto kocha dobry design! Dlatego nie możemy doczekać się pierwszej edycji TRŁ w stolicy Wielkopolski. Pokażemy ponad 250 znakomitych wystawców z całego kraju. Zaprezentujemy marki i projektantów z obszarów MEBLE, CERAMIKA, PLAKAT, TEKSTYLIA, LAMPY, VINTAGE, DZIECKO, AKCESORIA i DELI. Na wydarzeniu zaprezentują się starannie wybrane marki, projektantki i projektanci, ilustratorki i ilustratorzy z całej Polski, wśród których są laureaci polskich i zagranicznych konkursów designu i ilustracji. Jeżeli szukasz nowości, alternatywy dla masowej produkcji mebli i wyposażenia domów, cenisz jakość, oryginalność, lokalność i historie stojące za markami – to nie może Cię zabraknąć na TRŁ Poznań! 

Jednym słowem: Najlepsze niezależne marki, topowi twórcy, najciekawsze ilustratorki i ilustratorzy. Po prostu morze inspiracji, tysiące ładnych rzeczy i designerska uczta! To nie tylko wielkie otwarcie wiosennego sezonu - to wydarzenie, o którym będzie mówiło całe miasto Poznań!

Uwaga: wydarzeniu towarzyszyły będą Targi Mamaville - największe w Polsce targi dla młodych rodziców.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też