Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Targi | Wystawy Targi AMBERIF Autumn 2024

AMBERIF Autumn 2024

Gdańsk

Organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie Spółka Akcyjna

Sprawdź bilety
AMBERIF Autumn 2024BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

AMBERIF Autumn 2024

AMBERIF Autumn 2024

Gdańsk, Centrum Wystawienniczo- Kongresowe AmberExpo

O wydarzeniu

Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF już w sierpniu w AMBEREXPO! To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi jubilerskimi trendami i możliwość kupna designerskich produktów prosto od producenta. Bilety na targi AMBERIF 2024 już dostępne.

Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF 2024

AMBERIF jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie wydarzeniem targowym branży jubilerskiej oraz najważniejszym na świecie wydarzeniem poświęconym promocji złota Bałtyku - bursztynu. Odbywa się dwa razy do roku – wiosną i u progu jesieni. Marcowa edycja ma charakter biznesowy, natomiast podczas AMBERIF Autumn mile widziany jest każdy, kto docenia jakościowe projekty.

Unikatowe kolekcje autorskiej biżuterii prezentowane będą także w Galerii Projektantów przez indywidualnych twórców. Tak szeroka gama oferowanych wyrobów czyni imprezę atrakcyjną dla przedstawicieli różnych sektorów branży jubilerskiej.

Nowością nadchodzącej edycji jest Strefa Vintage. Skierowana jest do wszystkich kolekcjonerów oraz miłośników unikalnej biżuterii vintage. Organizatorzy wychodzą naprzeciw rosnącej świadomości konsumentów i ich poszukiwaniu nie tylko piękna, ale także trwałej wartości i historii. Na Targach zagości blisko 130 wystawców, a to nie koniec. Goście będą mogli zaobserwować jak profesjonaliści obrabiają bursztyn, a także spróbować swoich sił w warsztatach szlifowania bursztynu i własnoręcznie wykonać biżuterię z bursztynem.

AMBERIF 2024 bilety

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników targów zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na targi, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. 

Z wydrukowanym biletem należy zgłosić się do recepcji targowej w dniu ważności biletu z dokumentem potwierdzającym tożsamość uczestnika w celu otrzymania hologramu. 

Data i godziny otwarcia Targów:

  • 29 sierpnia (czwartek): 10:00 – 18:00
  • 30 sierpnia (piątek): 10:00 – 18:00
  • 31 sierpnia (sobota): 10:00 – 16:00

 

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też