Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Widowiska Stand-up Gala Stand-up Comedy

Gala Stand-up Comedy

Organizator: STAGE PRODUCTION

Gala Stand-up ComedyO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na Galę Stand-up Comedy do największych polskich hal! Gala Stand-up Comedy bilety już w sprzedaży. 

Zasady bezpieczeństwa

  • Program przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych. Osoby, które ukończyły 16. rok życia mogą wziąć udział w wydarzeniu za pisemną zgodą rodziców (dokument do pobrania TUTAJ)

  • Prosimy o wcześniejsze przyjście celem uniknięcia długich kolejek. Impreza rozpocznie się punktualnie.

  • Bilety elektroniczne będą akceptowane i preferowane ze względu na troskę o środowisko.

  • Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami w postach, które zostaną udostępnione około tydzień przed wydarzeniem.

  • Wszelkie środki bezpieczeństwa zostaną zachowane. Sale będą wypełnione zgodnie z aktualnym rozporządzeniem (na chwilę obecną jest to 50% miejsc).

  • Na wejściach będzie mierzona temperatura oraz zbierane oświadczenia (dokumenty do pobrania poniżej). Zakrycie twarzy i nosa będzie obowiązywało podczas całego występu. Między występami odbędzie się dezynfekcja z użyciem profesjonalnego sprzętu (ozonatorów).

 

Oświadczenie uczestnika wydarzenia:

O Gali Stand-up Comedy 

Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę! Na największych obiektach wystąpią dla Was gwiazdy polskiego stand-up’u: Wiolka Walaszczyk, Mateusz Socha, Piotr Zola Szulowski, Paweł Chałupka, Michał Leja oraz Piotr Szumowski, a całość zostanie okraszona prowadzeniem Rafała Rutkowskiego.

 

Przed Wami ogromne wyzwanie: będziecie musieli dać radę utrzymać się na siedzeniach przez dwie godziny, podczas gdy ze sceny ciskane w Was będą nowe żarty, nie publikowane materiały, które komicy przygotowali specjalnie na tę trasę! Do zobaczenia na występie! 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też