Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Widowiska Rewie | Show Cirque du Soleil: OVO

Cirque du Soleil: OVO

Organizator: Alter Art

Cirque du Soleil: OVOO wydarzeniu

O wydarzeniu

Spektakularna produkcja Cirque du Soleil powraca wiosną do Polski w nowej odsłonie! Przedstawienia OVO w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot oraz po raz pierwszy na Śląsku w Arenie Gliwice! Cirque du Soleil bilety już dostępne. Nie przegap - kup wcześniej, zapłać mniej!

Cirque du Soleil OVO w Polsce

Cirque du Soleil z radością ogłasza swój powrót do Polski z niesamowicie energetyczną i pełną akrobacji produkcją w nowej odsłonie. Podziwiaj ulubione akrobacje, zobacz nowe akrobatyczne akty!

OVO przenosi nas w świat owadów, ich nieustannego ruchu i wesołego zamętu. Spektakl odkrywa przed nami piękno różnorodności świata owadów, ich wielobarwności i wyjątkowych temperamentów.

Najbardziej gorąco przyjęte przez polską publiczność show, powraca w nowej wersji. Nie przegap!

O OVO

Od potężnych świerszczy odbijających się od trampolin po hipnotyzującego pająka wijącego się w swojej sieci, OVO emanuje niezwykłą energią, która pobudza wyobraźnię. Zabawny i chaotyczny, a jednocześnie uroczy i żywiołowy spektakl OVO oczarowuje widza w każdym wieku. Składający się ze 100 osób z 25 różnych krajów, w tym 52 artystów, OVO (po portugalsku „jajko”) wprowadza na scenę unikalne, akrobatyczne akty na najwyższym poziomie, które na nowo definiują granice ludzkich możliwości. Od momentu otwarcia w Montrealu w 2009 roku, OVO zachwyciło ponad 7 milionów ludzi w 155 miastach w 26 różnych krajach.

Cirque du Soleil bilety

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Kup wcześniej, zapłać mniej.

Bilety na spektakle w cenie od 189 PLN. Do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 5% wartości biletu.

Dzieci, które w dniu wstępu na Wydarzenie, znajdują się w przedziale wiekowym 2-12 lat (dla przedstawienia odbywającego się w dniu 21.04.2023 - urodzone pomiędzy 21.04.2011 a 21.04.2021, analogicznie dla pozostałych dni) mogą skorzystać z 20% zniżki. Zwolnienie z konieczności zakupu biletu oraz możliwość ze skorzystania z 20% zniżki dla dzieci (2-12 lat) należy udokumentować przedstawiając na wejściu na Wydarzenie dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka (w przypadku dzieci w wieku szkolnym musi to być dokument ze zdjęciem).

Bilet upoważnia do wejścia wyłącznie na przedstawienie, którego data i godzina są na nim wydrukowane. Wymiana biletu nie będzie możliwa, a osoby z nieodpowiednimi biletami nie będą wpuszczane na spektakl. Prosimy o przemyślane zakupy biletów oraz sprawdzenie daty i godziny widniejącej na bilecie zaraz po zakupie.

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też