Wieczór Francuski w Buffo

Wieczór Francuski w Buffo

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na spektakl muzyczny Wieczór Francuski w Teatrze Studio Buffo. Wieczór Francuski bilety już w sprzedaży!

​O spektaklu Wieczór Francuski w Teatrze Studio Buffo

Wieczory w Buffo od wielu sezonów są stałym punktem w repertuarze Studia Buffo. Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa i zespół Teatru Studio Buffo poprzez muzykę, taniec i śpiew skutecznie ożywiają wielowiekową tradycję zgodnego współistnienia Polaków z wieloma narodami. Jest to seria widowisk artystycznych , które cieszą się ogromnym powodzeniem.


Wydawałoby się, że język francuski, niezrozumiały dla większości polskich odbiorców, nie przyciągnie widzów. Jednak koncert Wieczór Francuski w Buffo udowadnia, że Polacy znają i kochają piosenki francuskie, a one usuwają wszelkie bariery językowe i kulturowe.


O sukcesie Wieczoru Francuskiego zadecydowała przede wszystkim muzyka, scenariusz i reżyseria Janusza Józefowicza, wykonawcy oraz towarzyszący artystom instrumentaliści pod znakomitym kierownictwem Janusza Stokłosy.


Na koncercie można usłyszeć m. in. takie piosenki jak: Les Champs-Elysees, Pod niebem Paryża, Belle, Milord, Paroles, Paroles, Voyage, Tombe le neige, Cathedrales itd., itd.

 

 

Wieczór Francuski - obsada:
Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Natasza Urbańska, Monika Ambroziak, Justyna Chowaniak, Natalia Krakowiak, Natalia Kujawa, Natalia Srokocz, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Zawadzka, Dominika Gajduk, Karolina Królikowska, Julia Niewiadomska, Aleksandra Popławska, Artur Chamski, Jerzy Grzechnik, Paweł Orłowski, Krzysztof Rymszewicz, Marcin Tyma i inni


Artystom będzie towarzyszyć specjalnie zebrana na ten wieczór orkiestra Janusza Stokłosy:
Janusz Stokłosa – fortepian
Mirosław Wiśniewski / Jarek Igielski / Jacek Szafraniec – gitara basowa
Zbigniew Dziubiński - gitara
Marcin Trojanowicz / Adam Sychowski – syntezatory
Mariusz „FAZI” Mielczarek / Sebastian Stanny – saksofony
Adam Zemła – akordeon
Marek Wroński / Wojciech Proniewicz / Marek Zebura – skrzypce
Jan Stokłosa / Krzysztof Lenczowski - wiolonczela
Radosław Maciński /Filip Woźniak – perkusja

Scenariusz, choreografia, reżyseria i prowadzenie koncertu: Janusz Józefowicz

Czas trwania spektaklu: około 100 minut

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wieczór Francuski w Buffo
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Wieczór Francuski w Buffo BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/