Silesia Boxing vs Greek Warriors 2

Silesia Boxing vs Greek Warriors 2

SPRAWDŹ BILETY

Już 8 października ziemia zatrzęsie się pod halą MOSiR w Rudzie Śląskiej. Potężne grzmoty, niezmierzone ambicje, krew, pot i łzy - to wszystko czekać będzie na widzów obecnych podczas batalii w rudzkiej hali jak i przed telewizorami. Między linami znów będziemy mogli podziwiać pięściarzy Silesii, którzy zmierzą się z nieustępliwymi Grekami. Silesia Boxing vs Greek Warriors 2 bilety na galę boksu już w sprzedaży

Silesia Boxing vs Greek Warriors zawodnicy

W rozpisce walk mamy kilku obiecujących debiutantów. Nie zabraknie pięściarza pracującego na co dzień jako górnik Roberta Talarka. Zobaczymy również toczącego niesamowite walki i ulubieńca widowni Michała Bulika.

 

Obok doświadczonych i nieustępliwych Rudzian zaprezentują się pozostałe gwiazdy bokserskiego podwórka. Nie zabraknie też zestawienia Pań!

 

Jeśli nie boisz się skrajnych emocji, chcesz na żywo poczuć adrenalinę unoszącą się w otaczającym powietrzu, a przede wszystkim chcesz weprzeć swym okrzykiem Ślązaków w bitwie z wojownikami z Grecji, to nie może Cię zabraknąć przy ringu!

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Silesia Boxing vs Greek Warriors 2
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Silesia Boxing vs Greek Warriors 2 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/