Trupa Trupa

Trupa Trupa

Mistrzowie psychodelicznego post-punka zachwycili nas bardzo udanym koncertem podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022. W październikowy wieczór zagrają w Hipnozie, by ponownie zaprezentować rockowego pazura w najlepszym stylu. Nie zabraknie kontemplacyjnego rzężenia gitar, zwichrowanych melodii i przewrotnego poczucia humoru. Nieprzypadkowo brytyjska prasa porównuje ich do Sonic Youth, Radiohead i sceny z Manchesteru z lat 80. Trupa Trupa bilety już w sprzedaży.

Trupa Trupa informacje

Trupa Trupa to art-rockowy, psychodeliczny zespół post punkowy z Gdańska. Grupę tworzą Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej pojawili się w 2015 roku z albumem „Headache”. Zespół z miejsca zdobył fanów wśród słuchaczy i krytyków, zwłaszcza na świecie. Brytyjski dziennik Guardian napisał później, że „muzyka zespołu to mieszanka zwichrowanych melodii, gęstego instrumentarium i lirycznych eksploracji najciemniejszej strony ludzkiej kondycji”. The Times porównał ich do Sonic Youth, Radiohead i sceny manchesterskiej lat 80. KEXP podkreślał „złowieszcze gitary, surowe rytmy i nawiedzające melodie”, a Pitchfork pisał „Trupa Trupa to rzadki dystopijny zespół post-punkowy, który optymizm i powagę traktuje jako niezbędne mechanizmy przetrwania. Może nie mają idealnej recepty na lepszy świat, ale zapraszają do wspólnego wyobrażenia go sobie”.

 

W 2017 roku zespół nagrał i wydał album „Jolly New Songs. W 2019 roku legendarna wytwórnia Sub Pop wydała singiel Trupa Trupa „Dream About”. Kolejny albumy grupy ukazały się we wrześniu 2019 roku ( „Of the Sun”). Najnowsza płyta zatytułowana „B FLAT” ukazała się w lutym 2022 roku. Trupa Trupa pojawiła się w line-upach wielu znaczących festiwali na całym świecie, w tym: Primavera Sound, Desert Daze, Rockaway Beach, SXSW i Iceland Airwaves. W czasie pandemii zespół wziął również udział w legendarnej sesji NPR Tiny Desk.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Trupa Trupa
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/