Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock The Paper Kites

The Paper Kites

Organizator: Live Nation

The Paper KitesO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na dwa występy The Paper Kites w Polsce! Grupa zagra w Warszawie oraz w Poznaniu. Jako support zaprezentuje się Islandzki artysta Axel Flóvent. The Paper Kites bilety już w sprzedaży!

The Paper Kites koncerty*

18:30 - wejście
19:15 - Axel Flóvent
20:00 - The Paper Kites

 

18:30 - wejście
19:30 - Axel Flóvent
20:30 - The Paper Kites

 

* Uwaga: wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

O The Paper Kites

Grupa The Paper Kites pochodzi z Australii i gra indie-rock. Do tej pory wydali 4 albumy – ostatni, „On The Corner Where You Live”, ukazał się we wrześniu 2018 roku.

 

Na najnowszym albumie zespołu znalazło się 11 utworów, które opowiadają o ludzkich historiach i towarzyszących im emocjach. Pomysł na płytę pojawił się, kiedy zespół przebywał w hotelu w Nowym Jorku, skąd muzycy mogli obserwować postaci w sąsiadującym budynku. W utworach grupa przekazuje wiele emocji – od tęsknoty za domem, poprzez zmęczenie, kończąc na samotności.

Axel Flóvent

Axel pochodzi z Húsavík na Islandii. Jego twórczość można określić jako modern folk, w której  nie brakuje  wpływów indie-rocka, popu czy muzyki elektronicznej. Popularność zyskał za sprawą wydanej w 2016 roku EPki „Forest Fires”, po której rok później ukazała się kolejna – „Quiet Eyes” .

The Paper Kites bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Regulamin imprezy dostępny tutaj

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też