Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Rock The Fall of Troy

The Fall of Troy

Organizator: Live Nation

The Fall of TroyO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

The Fall of Troy na koncercie w Warszawie! Zapraszamy do VooDoo Club już 12 sierpnia. Bilety już w sprzedaży.

The Fall of Troy koncert w Warszawie

Po długiej przerwie, The Fall of Troy powracają z nowym albumem, zatytułowanym "Mukiltearth". Nagrany między 2016 a 2019 rokiem, album zawiera najwcześniejsze utwory napisane przez zespół (kiedy nazywali się The 30 Years War) i ostatnie piosenki napisane przez oryginalny skład. "Mukiltearth" jest o doświadczeniach, które mamy, które są pojedyncze, ale wspólne: pierwsza miłość i ostatnia strata, wschód i zachód słońca, początek i koniec. Mukiltearth podkreśla radość i wolność młodości oraz rzeczywistość i odpowiedzialność dorosłości.

Gośćmi specjalnymi przed gwiazdą wieczoru będą 68!

68 to dźwięki jednocześnie implozji i eksplozji, destrukcji i kreacji bez granic. To piosenki, które w każdej chwili mogą się niemal rozpaść, ale nigdy tego nie robią, diabelsko tańcząc pomiędzy życiem a śmiercią. To prymitywny impuls dostarczony z postmodernistycznym celem; determinacja kowala z arsenałem elektrycznych zniekształceń i surowych nerwów.

The Fall of Troy bilety

  • limit na użytkownika 8 biletów
  • order fee 5 PLN
  • tylko bilety elektroniczne
  • tylko szybkie płatności

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też