Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

The 1975

Organizator: Live Nation

The 1975O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

The 1975 w Polsce! Na koncert zapraszamy 13 marca 2024 roku do warszawskiej hali COS Torwar. The 1975 bilety już w sprzedaży.

The 1975 koncerty

The 1975 ogłosili szczegóły brytyjskiej i europejskiej części trasy koncertowej "Still... At Their Very Best" zaplanowanej na luty i marzec 2024 roku.

Nowo ogłoszone daty, w tym dwa koncerty w londyńskim The O2, stanowią największe w historii zespołu występy w Europie i będą ostatnimi koncertami w ramach kampanii "Being Funny In A Foreign Language".

Nowa trasa koncertowa The 1975 "Still... At Their Very Best" przed przybyciem do Wielkiej Brytanii i Europy na nowo ogłoszone koncerty w 2024 roku obejmie występy na arenach w Ameryce Północnej i Kanadzie przez całą jesień, w tym wyprzedane koncerty w Hollywood Bowl w Los Angeles i po raz pierwszy w historii, dwa wyprzedane wieczory w kultowym nowojorskim Madison Square Garden. 

Poprzednia trasa zespołu "At Their Very Best" objęła areny w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Europie, Australii, Nowej Zelandii i Azji, a to wszystko w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy, z liczbą ponad 500 tysięcy sprzedanych biletów. Pomiędzy imponującą inscenizacją, wysoce koncepcyjną sztuką performatywną i zaskakującymi występami gościnnymi, trasa była chwalona i nazwana “trasą zespołu, który jest w szczytowej formie”; twierdzenie to zostało poparte mnóstwem pięciogwiazdkowych recenzji od krytyków. The 1975 "Still... At Their Very Best" ustawi poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując nową, rozszerzoną produkcję.

The 1975 informacje

The 1975 ogłosili niedawno wydanie kilku nowych, limitowanych edycji swojego debiutanckiego albumu „The 1975”, aby uczcić 10. rocznicę wydania płyty. Obejmuje to wydanie winylowe 4-LP Deluxe  zawierające: „The 1975” plus EP „Facedown”, EP „Sex”, EP „Music For Cars” i EP „IV”, a także biały winyl w rozkładanej okładce, białą kasetę z limitowanej edycji oraz zestaw 2 płyt CD zawierający album i nagranie na żywo ich pierwszego wydania „The 1975”, granego w całości na żywo w Gorilla w Manchesterze na początku tego roku. Od jutra (piątek, 1 września), czyli od pierwotnej daty premiery albumu w 2013 roku w sklepie internetowym The 1975 dostępne będą także nowe i klasyczne gadżety.

W ciągu ostatniej dekady The 1975 mocno ugruntowali swoją pozycję definiującego zespołu swojego pokolenia dzięki charakterystycznej estetyce, wiernym fanom i unikalnemu podejściu do dźwięków. 

Wydany w październiku ubiegłego roku piąty studyjny album zespołu "Being Funny In A Foreign Language" spotkał się z licznymi pochwałami, a The FACE określił go jako "album z masywnymi dźwiękami, nieskazitelną produkcją i szczerym romantyzmem", a Rolling Stone przyznał, że zespół "potwierdził swoją pozycję w czołówce pop-rocka ostatnich lat.” Krążek sprzedał się lepiej niż pozostałe albumy z Top 5, zapewniając zespołowi piąty z rzędu oficjalny numer 1 w Wielkiej Brytanii. Zespół został również ukoronowany tytułem "Best Rock/Alternative Act" na BRIT Awards 2023.

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też