Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

Riverside

01.06.2024 Warszawa

Organizator: Progresja

RiversideBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Riverside
sobota
01.06.2024
21:00

Riverside

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

Już 1 czerwca 2024 Riverside wraz Klubem Progresja zapraszają na wielki finał "ID.Entity Tour". Miło nam ogłosić, że ostatni koncert tej niezwykle udanej trasy odbędzie się na… COS Torwar w Warszawie! Bilety już w sprzedaży.

Riverside koncert w Warszawie

Występ na Torwarze będzie największym widowiskiem zespołu w karierze. Koncert zostanie też zarejestrowany na video i ukaże się jako oficjalne koncertowe wydawnictwo. Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym historycznym wydarzeniu! 

W ponad dwudziestoletniej karierze warszawski zespół Riverside wydał osiem albumów studyjnych, kilka koncertowych oraz dwa mini albumy. Muzyka zainspirowana takimi zespołami jak Pink Floyd, Rush i Porcupine Tree, zaowocowała własnym charakterystycznym stylem. Zespół znany jest ze swoich charyzmatycznych koncertów, których na przestrzeni lat zagrał setki, zarówno w każdym zakątku Europy, jak i obu Ameryk. To zapewne przyczyniło się do nadania warszawiakom etykiety "Najlepszy polski towar eksportowy" oraz "Najbardziej znany za granicą polski zespół rockowy".

W styczniu 2023 Riverside wydało świetnie przyjęty album "ID.Entity", po którym ruszyło w światową trasę po Europie i Stanach Zjednoczonych, zakończoną finałowymi jesiennymi koncertami w Polsce, w halach i arenach. Wiosną 2024 zespół wyrusza na trasę po Ameryce Łacińskiej. W wakacje zaś, pojawi się na letnich festiwalach w Europie.

 Występ na warszawskim COS Torwar będzie jedynym w tym roku niefestiwalowym koncertem Riverside w Polsce. Podczas występu zarejestrowane zostanie oficjalne video podsumowujące trasę promującą album "ID.Enity".

 

Riverside to:

Mariusz Duda – wokal, gitara basowa

Piotr Kozieradzki – perkusja

Michał Łapaj – klawisze

Maciej Meller – gitara

 Organizator: Progresja Music Zone

 

Harmonogram:

19:30 - otwarcie bram

21:00 - start koncertu

(podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też