Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Mild Orange

Organizator: Alter Art

OpisArtyści

Opis

ZMIANA DATY Koncert zaplanowany na styczeń został przeniesiony na wrzesień. Bilety zachowują ważność w nowym terminie.

 

Mild Orange w Polsce! Alternatywne objawienie z Nowej Zelandii zagra 26 września w warszawskiej Hydrozagadce.

Mild Orange bilety

W związku z aktualnym stanem prawnym, dotyczącym stanu epidemii informujemy, że w sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety Standard. Zakupione dotychczas bilety Health Pass zachowują swoją ważność bez konieczności wymiany na bilety Standard, a ich posiadacze nie muszą okazywać w dniu Wydarzenia ważnego Certyfikatu szczepienia, ani dokumentu potwierdzającego tożsamość.

O Mild Orange

Mild Orange to czteroosobowy zespół indie-pop-rockowy, który powstał w Dunedin w 2017 roku, tworząc i nagrywając muzykę w najpiękniejszych częściach Nowej Zelandii. Mild Orange wkroczyło na scenę w 2018 roku z viralowym singlem „Some Feeling”, który na samym YouTube ma już prawie 20 milionów wyświetleń. W swojej krótkiej historii zespół grał koncerty w Europie i Wielkiej Brytanii, dzielił scenę z The Strokes w Londynie i wyprzedał wiele tras w rodzimej Nowej Zelandii.

 

Nowy album zespołu „Mild Orange”, wydany w maju 2020 roku, zawiera ich przełomowy singiel „Freak In Me”, który osiągnął już 2,5 miliona wyświetleń. Zespół wyprodukował nowatorskie teledyski, takie jak „Making Things”, wykorzystujące najnowsze technologie VR i AR. Mild Orange chcą ponieść, poruszyć i zainspirować, wykorzystując teorię koloru pomarańczowego - optymistycznego i stymulującego ciepło.

 

Trzeci album póki co pozostaje zagadką. Obecnie zespół wrócił do pisania i nagrywania. Produkują i miksują również kolejny projekt Mild Orange, który jak zapewnia zespół będzie ich „największym dotychczasowym dziełem”.

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn