shared.category-mega-menu.onTime

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

KIM NOWAK

Organizator: LIVE Sp. z o.o.

KIM NOWAKO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Kim Nowak powraca z trzecia płytą! „My” - to trzeci studyjny album zespołu, którego premiera zaplanowana jest na październik 2023. Zapraszamy na trasę promującą nowy materiał! Kim Nowak bilety na koncerty już w sprzedaży.

 

Zmiany w wydarzeniach:

  • Szczecin 06.12.2023 - koncert przeniesiony na 25.02.2024
  • Rzeszów 25.11.2023 - koncert odwołany
  • Kraków 26.11.2023 - koncert przeniesiony na 4.12.2023 do klubu Poczta Głowna
  • Gdańsk 7.12.2023 - koncert przeniesiony do klubu Drizzly Grizzly

Kim Nowak informacje

Kim Nowak zespół garaż-rockowy założony w 2009 roku przez Michała Sobolewskiego oraz braci Emade i Fisza Waglewskich powraca 11 lat po premierze albumu „Wilk”. Do składu dołączył Staszek Wróbel grający na gitarze basowej. Spontaniczna reaktywacja KIM NOWAK jest wynikiem tęsknoty za tym, co w rockowym graniu najważniejsze: energetycznym, bezpretensjonalnym brzmieniem i niebanalnym przekazem.

Kim Nowak „My”

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór „My”, który daje fanom przedsmak tego, co będą mogli usłyszeć w najnowszej odsłonie projektu KIM NOWAK pod tym samym tytułem. Trzecia płyta to wycieczka w stronę eterycznych opowieści, dojrzałych brzmień i szczerych emocji. Album wypełniony jest prostymi, post-punkowymi brzmieniami, typowymi dla alternatywnej, garażowej estetyki gitarowej. Niezmienne najbardziej rozpoznawalnym elementem, nadającym całości materiału wyjątkowej głębi, pozostają teksty Fisza jaki i niebanalna, charakterystyczna gra Michała Sobolewskiego.

 

Promotorem trasy jest LIVE.

Regulamin koncertów dostępny TUTAJ.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też