Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Jared James

Organizator: Knock Out Productions

Jared JamesO wydarzeniu

O wydarzeniu

Jared James na headlinerskim występie w Polsce! Bluesrockowy mistrz oldschoolowych riffów zagra w Krakowie. Jeśli cenicie klasycznego bluesa czy hard rocka pełnego melodii i tekstów ciężkich jak życie, koncert Jareda Jamesa jest dla was. Muzyk promuje nowy, świetnie przyjęty krążek zatytułowany “Jared James Nichols” i to właśnie z tym wydawnictwem zawita w naszym kraju! Jared James bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży.

Jared James informacje

W 2021 r. Jared James, mając zaledwie 32 lata, został jednym z czterech ambasadorów marki Gibson na cały świat. Osiągnięcie godne podziwu, w końcu obok siebie ma m.in. Slasha czy Dave’a Mustaine’a. Nie jest to jednak specjalnie zaskakujące, bo gitarzysta z Nashville ostro się napracował, by być wymienianym w jednym rzędzie z największymi. I nie chodzi tylko o niezaprzeczalny kunszt gitarowy, ale i o świetne piosenki. Obie długogrające płyty artysty to najwyższej próby amalgamat korzennego bluesa oraz oldschoolowego hard rocka rodem z przełomu lat 70. i 80. W tej klasycznej mieszaninie znajdziecie wszystkie najważniejsze punkty: efektowne solówki, żrące i zaraźliwie przebojowe riffy, odrobinę nienachalnej melancholii, a przede wszystkim szczerość bijącą z każdej sekundy tej muzyki. James to bowiem twórca, który w pełni kocha wszystkie rockowe standardy sprzed lat, a jednocześnie przekuwa je w autorskie pomysły. Artysta wyjątkowy.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też