Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Rock Alien Ant Farm

Alien Ant Farm

27.10.2024 Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

Alien Ant FarmBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Alien Ant Farm + CKY
niedziela
27.10.2024
19:15

Alien Ant Farm + CKY

Warszawa, Klub Proxima

O wydarzeniu

Alien Ant Farm zagrają pierwsze koncerty w Polsce! Kalifornijscy alt-metalowcy zagrają w warszawskiej Proximie i w krakowskim Kwadracie, a ich supportem będzie CKY. Alien Ant Farm bilety już w sprzedaży.

 

Nie dość, że zadebiutują na polskiej ziemi, to jeszcze przywiozą nową płytę, “Mantras”. Będzie skocznie, imprezowo i jajcarsko – z ludźmi odpowiedzialnymi za ikoniczny cover “Smooth Criminal” nie może być inaczej. Alt-rockowe CKY świętuje z kolei ćwierć wieku na scenie.

Alien Ant Farm informacje

Zadebiutowali płytą “Greatest Hits”, choć największe hity powstały dwa lata później, na przełomowym “ANThology” z 2001 roku. To właśnie stamtąd pochodzi nieśmiertelny cover “Smooth Criminal” Michaela Jacksona (który na YouTube ma ponad 300 milionów odsłon), ale i inne wyśmienite hity osadzone gdzieś między funkowym luzem, nu-metalowym groovem i alt-rockowo melodyjnym sznytem. Alien Ant Farm jednak nie zawsze mieli łatwo, zmagali się z licznymi kryzysami, lecz najnowszy album pokazuje, że obecnie dobra energia jest zdecydowanie po ich stronie. Jeśli chcecie przypomnieć sobie, jak to było w latach dwutysięcznych i usłyszeć zespół, który pamięta o swojej przeszłości, a jednocześnie w niej nie grzęźnie, musicie stawić się na tym koncercie.

CKY informacje

Swego czasu ulubieńcy dużej części fanów serii “Jackass”, obecnie wciąż w wysokiej formie i wciąż z humorem pełniącym funkcję ich orędzia. Amerykańskie CKY na żywo zagwarantuje wam mnóstwo dobrej zabawy, ubierając intensywne śmieszkowanie w szaty świetnej rockowo-metalowej alternatywy. I to ze stonerowymi smaczkami tu czy tam. Zobaczycie ich koncert i od razu staniecie się weselsi.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też