Algiers

Algiers

SPRAWDŹ BILETY

Algiers powracają do Polski z nowym albumem! Zespół zagra 25 lutego 2023 w warszawskim klubie Niebo. Algiers bilety na koncert już w sprzedaży.

Algiers informacje

Zaszyty w rodzinnej Atlancie zespół – który zbudował w ostatnich latach jedną z najbardziej ekscytujących dyskografii i grupę oddanych fanów - zebrał grupę podobnie myślących artystów, aby stworzyć swój czwarty album, “SHOOK”. “SHOOK” to wiele głosów; powrót do domu duchowego i geograficznego; strategia komunii w płonącym świecie; historia zakończenia związku; letnie przyjęcie na werandzie w Atlancie. Ostatecznie jest to 17 utworów składających się na zestaw rozwijającej umysł i ekscytującej muzyki.

 

Algiers tworzą muzykę określaną mianem eksperymentalnej - mieszkankę rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a także muzyki gospel i soulu. W swoich tekstach nie stronią od tematów religijnych, rasowych, ekonomicznych i etycznych.

„Bite Back” to najnowszy singiel zespołu –Franklina Jamesa Fishera, Ryana Mahana, Lee Tesche i Matta Tonga – pierwszy od czasu ich trzeciego albumu, “There Is No Year”, który w 2020 roku został doskonale przyjęty przez krytyków.

 

Frontman mówi o utworze: „Ryan pojawił się pewnego dnia z tym pięknie epickim instrumentem i powiedział: „Mam tę piosenkę i chcę ją nazwać „Bite Back”. Od razu przypomniało mi, dlaczego dołączyłem do tego zespołu i reszta utworu wydawała się pisać sama.”

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Algiers
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Algiers BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/