Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

6arelyhuman

Organizator: Alter Art

6arelyhumanO wydarzeniu

O wydarzeniu

UWAGA: ze względu na duże zainteresowanie, koncert zmienia lokalizację na Klub Niebo. Data nie ulega zmianie. Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność w nowym miejscu. 

 

6arelyhuman, nowa sensacja muzyki elektronicznej, z setkami milionów streamów na koncie, wystąpi w Warszawie. 6arelyhuman bilety już w sprzedaży.

6arelyhuman informacje

6arelyhuman, czyli Toby Hamilton, to dynamicznie rosnący artysta w świecie muzyki elektronicznej. Jego innowacyjne połaczenie stylistyki emo z początków lat '00 ze świeżą elektroniką dało początek "sassyscene" - jego własnemu gatunkowi muzycznemu. Pochodzący z Texasu Hamilton stał się viralową sensacją, w dużej mierze dzięki kawałkom "GMFU" (nagranym z Odeti) i "Hands Up!" z debiutanckiego albumu artysty. Oba utwory przekroczyły 100 milionów streamów na Spotify. Jego mieszanka bitów i emocjonalnych melodii, inspirowanych takimi nazwiskami jak Kesha, Skrillex, czy Lady Gaga, przyciągnęła już miliony słuchaczy, a w tym roku 6arelyhuman pojawił się na digitalowej okładce magazynu Billboard, utwierdzając swój status nowego wizjonera muzyki elektronicznej.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też