Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Koncerty Reggae Mesajah koncert w Poznaniu

Mesajah koncert w Poznaniu

Organizator: WIKART MAŁGORZATA WNUK

Mesajah koncert w PoznaniuO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Mesajah w Poznaniu! Zapraszamy już 10 grudnia do klubu Tama. Tego nie można przegapić! Mesajah bilety na koncert już dostępne.

Mesajah informacje o artyście

Mesajah a właściwie Manuel Rengifo Diaz – polski wokalista reggae, autor tekstów, producent i kompozytor. Jego przygoda muzyczna rozpoczęła się od Natural Dread Killaz. W 2008 roku wydał swój pierwszy album "Ludzie prości", który cieszył się ogromnym zainteresowaniem na polskiej scenie reggae. Promował go utwór „Każdego dnia”, który wciąż jest wielkim przebojem, znanym nie tylko fanom muzyki reggae. W 2012 roku Mesajah wydał drugi album "Jestem stąd" nawiązujący do problemu dyskryminacji ludzi o innym kolorze skóry. Tę płytę promowały kawałki "Ogień", "Wiadomość" oraz utwór "Szukając szczęścia", nagrany wraz z Kamilem Bednarkiem. Rok później pojawił się kolejny album "Brudna prawda", na którym znalazły się utwory takie jak "Ten kraj", "Beautiful morning" czy też "Lepsza połowa". W 2016 roku ukazał się czwarty, najbardziej osobisty krążek artysty "Powrót do korzeni", w którym swoje gościnne zwrotki mają również: Damian Syjonfam, Wlazi, Cheeba, paXon oraz Yanaz.

 

Mesajah jest osobą, która przekazuje niesamowitą energię i siłę podczas swoich koncertów. Publiczność słucha go do ostatnich dźwięków jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Razem z nim tą zjawiskową atmosferę tworzą piękne, uzdolnione chórzystki – Basia "Barbarosie" Miedzińska oraz Magda "Jazzy" Dzięgiel. 

 

Mesajah wielokrotnie wystąpił na największych wydarzeniach reggae w Polsce – Ostróda Reggae Festival, One Love Sound Fest, Regałowisko czy Reggaeland.

 

 

 

W ostatnim czasie artysta zobaczyć można także na ekranach kin w polskiej komedii "Serce nie sługa", w której to wraz ze swoim zespołem zagrał epizodyczną rolę. 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też