Na czasie

voucher-kinowy-heliosboeing-boeing-teatr-capitolfame-mmamemorial-kamili-skolimowskiejdrift-mastersksw-mma
Home Muzyka Inne Whisky moja żono, czyli Nie pij, Piotrek - karnawałowe piosenki o napojach rozweselających

Whisky moja żono, czyli Nie pij, Piotrek - karnawałowe piosenki o napojach rozweselających

07.02.2026 Wrocław

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Whisky moja żono, czyli Nie pij, Piotrek - karnawałowe piosenki o napojach rozweselających

BILETY

sobota
07.02.2026
19:00
SWIK Nasze Miasto Wrocław

WHISKY MOJA ŻONO, czyli NIE PIJ PIOTREK - karnawałowe piosenki o napojach rozweselających

Wrocław, Stary Klasztor

Cena zawiera wszystkie opłaty obowiązkowe.

O wydarzeniu

"Nie pij, Piotrek, nie pij w piątek, piątek zły jest na początek..." - zgodnie z tą dewizą zespołu Elektryczne Gitary zapraszamy do Starego Klasztoru na karnawałowy koncert, w którym zagramy i wspólnie zaśpiewamy najpopularniejsze polskie i zagraniczne piosenki o piwie, winie i innych napojach rozweselających.

Karnawałowe piosenki o napojach rozweselających w Starym Klasztorze

"Whisky moja żono", "Wypijmy za błędy", "Pijemy za lepszy czas", " Będziemy piwo pić" zespołu Piersi, "Wódka" Kultu i "Na całość" grupy Pod Budą, a także "Prywatka" Oddziału Zamkniętego, "Gdy nie ma dzieci w domu" , "U cioci na imieninach" i "Prawy do lewego"... - okazji do wspólnego śpiewania na pewno nie zabraknie!

Będą też przeboje wykonawców zagranicznych - "Whiskey in the jar" Metalliki, Red red wine UB40

Alabama Song (Whisky Bar) The Doors, "Tequila" The Champs, czy "Drunken sailor" znany w Polsce jako "Morskie opowieści".

Karnawałową zabawę wspomagać będzie specjalny zestaw muzycznych drinków i koktajli przygotowany przez barmanów Starego Klasztoru, a o repertuar na scenie zadba znana już publiczności ekipa znakomitych muzyków z WrocLove Band pod kierownictwem artystycznym Marka "Stinga" Popowa.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też