Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

Tango Night

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Tango NightO wydarzeniu

O wydarzeniu

Tango Night w Starym Klasztorze! Miłośników tanga zapraszamy 25 lutego do Sali Witrażowej w Starym Klasztorze.  Tango to nie tylko muzyka i taniec. W tangu zaklęta jest tajemnica emocji, intuicji, tęsknot, niespełnień, namiętności, które spotykają się w jednym momencie, chwili – w pół drogi. Bilety już w sprzedaży.

Tango Night

Koncert "Tango Night" stanowi emocjonującą, pełną pasji podróż w rytmie tanga, od Buenos Aires po międzywojenną Warszawę oraz utwory luźno związane z gatunkiem, zaaranżowane specjalnie na tangowe rytmy. Podczas koncertu usłyszymy takie utwory jak "Libertango", "Tango Oblivion" , "Vuelvo el sur", "Celos", polskie tanga: "Już Nigdy", "Pamiętasz była jesień" Sławy Przybylskiej, "Ta ostatnia niedziela", "Przy kominku", a także "Dance Me to the End of Love" Leonarda Cohena, "Beautiful tango" Hindi Zahry i inne. 

Koncert prowadzi Dorota Kołodziej, aktorka i śpiewaczka, znana z wieloletniej pracy w legendarnym teatrze "Gardzienice", współtwórczyni wrocławskiego zespołu Mundinova, miłośniczka tangowych brzmień. Towarzyszyć jej będą znakomici wrocławscy muzycy.

Skład zespołu: 

  • Dorota Kołodziej- głos
  • Waldemar Maszyński- fortepian, akordeon
  • Michał Wilczyński- gitara
  • Marcin Spera- kontrabas
  • Tomasz Garbera- perkusja

25.02.24 godz.19.00 Stary Klasztor - Sala Witrażowa, ul. Purkyniego 1

miejsca siedzące: 65 zł - I pula

miejsca stojące: 45 zł - I pula

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też