Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Sextile

26.05.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

SextileBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

SEXTILE
niedziela
26.05.2024
20:00

SEXTILE

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

Amerykańska grupa Sextile wystąpi 26 maja w warszawskiej Hydrozagadce na jedynym koncercie w Polsce w ramach europejskiej trasy promującej jej ostatnie wydawnictwo “Push”!

Support: Nuxx Vomica 

Sextile informacje

Od momentu powstania w 2015 roku Sextile to imprezowa siła undergroundu w Mieście Aniołów, na której brzmienie składają się surowe, przeszywające synthy oraz post punkowe gitary. Te drugie najbardziej dają o sobie znać na ich debiutanckiej, wydanej w 2015 roku płycie “A Thousand Hands”, a przeniesienie ciężaru na bardziej elektroniczne klimaty nastąpiło wraz z ukazaniem się “Albeit Living” dwa lata później. Kierunek ten ewoluował na EP “3” z 2018, na której usłyszymy wpływy EBM oraz industrialu. 

We wrześniu zeszłego roku, nakładem wytwórni Sacred Bones, światło dzienne ujrzał trzeci w dorobku duży album Sextile - “Push”. Pobudzający, podbijający serotoninę krążek to kolejna ewolucja w brzmieniu zespołu, na którym znajdziemy inspiracje takimi gatunkami jak hardcore, drum & bass, gabber czy trance. 

 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też