Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Inne Mała Caryna - Łukasz Nowak, Adam Marańda, Roman Ziobro

Mała Caryna - Łukasz Nowak, Adam Marańda, Roman Ziobro

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Mała Caryna - Łukasz Nowak, Adam Marańda, Roman ZiobroO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zróbcie swoim Mamom i sobie prezent w postaci muzycznego spotkania z Małą Caryną! Bilety na koncert już w sprzedaży.

Otwarcie bram: 19:30

Start koncertu: 20:00

Mała Caryna - AfroBeat

Zapraszamy na koncert w Dniu Matki! Zróbcie swoim Mamom i sobie prezent w postaci muzycznego spotkania z Małą Caryną – zespołem, z którego koncertów wychodzi się z głową pełną poezji i muzyki. Przy okazji będzie to koncert promujący płytę Małej Caryny - „Piosenki naszych dróg". Oprócz wielu autorskich piosenek, usłyszą Państwo również pieśni inspirujące muzyków podczas ich koncertowych podróży.

Łukasz Nowak i Adam Marańda to duet związany z Grupą Caryna.

Na kontrabasie towarzyszyć im będzie Roman Ziobro. Łukasz Nowak – autor tekstów, gitarzysta, założyciel zespołu Caryna, twórca i współtwórca kilku projektów muzycznych. Konferansjer, animator kultury, lektor filmowy.

Adam Marańda – absolwent zespołu szkół muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi. Do Caryny dołączył w 2014 roku, wzbogacając jej brzmienie wirtuozerskimi partiami skrzypiec oraz mandoliny. Muzyk w projekcie folkowym Oreada.

Roman Ziobro – znakomity kontrabasista i gitarzysta basowy, skrzypek i pianista. W latach 1988 –2002 oraz 2012 – 2019 związany z zespołem „Stare Dobre Małżeństwo”. Współpracował z wieloma muzykami z gatunku bluesa, rocka oraz poezji śpiewanej.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też