Gregorian Grace

Gregorian Grace

Przed Państwem – Gregorian Grace – zespół, który zachwyca niepowtarzalnym, niebiańskim  brzmieniem połączonych głosów oraz wyjątkową, dopasowaną do muzyki oprawą świetlną! Gregorian Grace bilety już w sprzedaży.

O występach Gregorian Grace

Gregorian Grace przeniesie Państwa w świat chorału gregoriańskiego swoim unikalnym brzmieniem. Wsłuchując się w niego, będą mogli Państwo podziwiać starodawne melodie, muzyczne symbole ukryte w dźwiękach oraz harmonię współbrzmienia różnych wyznań. Językiem chorału  gregoriańskiego jest łacina, a współcześnie, pojawia się on w wielu rodzajach muzyki – jest np.  cytowany w muzyce filmowej. W połączeniu z muzyką rock, blues i pop sprawi, że znane utwory  popularne staną się prawdziwymi dziełami sztuki. Właśnie nimi uraczymy Państwa podczas koncertu Gregorian Grace! 

 

Czas trwania koncertu: ok. 120 min. w tym jedna przerwa. 

 

Koncert składa się z dwóch części. W pierwszej, w oparciu o średniowieczną tradycję śpiewu  gregoriańskiego, wybrzmią w języku łacińskim tajemnicze antyfony i sekwencje. Część z nich będzie  wykonana w surowej, oryginalnej formie, lecz niektóre, dodatkowo pobudzą Państwa wyobraźnię  elektronicznymi efektami świetlno-dźwiękowymi i brzmieniem wirtuozowskich improwizacji akustycznych i elektrycznych instrumentów live.  

 

Po przerwie zabrzmią, opracowane w duchu gregoriańskim, światowe przeboje muzyki popularnej  takie jak Hallelujah (Leonard Cohen), Knockin’ on heaven’s door (Bob Dylan) czy Sound of Silence  (Simon&Garfunkel) oraz wiele, wiele innych. Wszystkie utwory zaaranżował na specjalne  zamówienie dla zespołu wybitny, toruński kompozytor młodego pokolenia – Jędrzej Rochecki.  

 

Gregorian Grace wystąpili już w wielu miejscach w Niemczech. Teraz kolej na kolejne kraje: Danię,  Holandię i… Polskę! 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gregorian Grace
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/