Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

Ludovico Einaudi Music

20.05-17.06.2024 Wrocław, Opole

Organizator: AZ Event Production

Ludovico Einaudi MusicBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Wrocław

Ludovico Einaudi Music
poniedziałek
20.05.2024
19:00

Ludovico Einaudi Music

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

Opole

Ludovico Einaudi Music
poniedziałek
17.06.2024
19:00

Ludovico Einaudi Music

Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

O wydarzeniu

Wyjątkowy koncert muzyki Ludovica Einaudi we Wrocławiu! Nie przegap niezapomnianego wieczoru pięknej muzyki, podczas którego melodie jednego z najlepszych pianistów i kompozytorów na świecie, Ludovica Einaudiego, zagra genialny czeski pianista Jan Schulmeister. Bilety na koncerty Ludovico Einaudi Music już w sprzedaży. 

Ludovico Einaudi Music informacje

Einaudi jest znany ze swoich prostych, a jednocześnie nawiedzająco pięknych minimalistycznych utworów na fortepian i oszałamiających partytur filmowych.

W ciągu prawie trzydziestu lat swojej działalności wydał wiele albumów, które znalazły się na szczycie rankingu słuchalności, wyprzedały najbardziej prestiżowe sale koncertowe na całym świecie, a jego muzykę można było usłyszeć w wielu znanych filmach (Nietykalni, Doktor Żywago, To właśnie Anglia, Nomadland i inne).

Jan Schulmeister jest jednym z najmłodszych członków PETROF Art Family. Gra na fortepianie od piątego roku życia. Do dziś ma na swoim koncie ponad 30 zwycięstw i niezwykłych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach w całej Europie. Przyjął również zaproszenia do występów na ważnych festiwalach muzycznych, takich jak Prague Spring i Smetanova Litomyšl.

Występuje nie tylko na czeskich, ale także na zagranicznych scenach

(Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy, Austria, Macedonia Północna).

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też