Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Fryderyk Chopin przy Świecach

Fryderyk Chopin przy Świecach

30.06-14.09.2024 Lublin, Wrocław, Kielce i inne

Organizator: Royal Tributes Sp. z o.o.

Fryderyk Chopin przy ŚwiecachBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Lublin

Fryderyk Chopin przy Świecach
niedziela
30.06.2024
19:30

Fryderyk Chopin przy Świecach

Lublin, Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie

Wrocław

Fryderyk Chopin przy Świecach
piątek
30.08.2024
19:30

Fryderyk Chopin przy Świecach

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

Kielce

Fryderyk Chopin przy Świecach
sobota
31.08.2024
19:30

Fryderyk Chopin przy Świecach

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach

Koszalin

Fryderyk Chopin przy Świecach
sobota
14.09.2024
19:30

Fryderyk Chopin przy Świecach

Koszalin, Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki

O wydarzeniu

Nie przegap okazji, by zanurzyć się w tej magicznej atmosferze muzyki przy świecach. Przeżyj ten moment, kiedy wszystkie problemy pozostają za ścianami sali koncertowej, a pozostajesz tylko Ty i muzyka. Zaproś swoich bliskich i przyjaciół i podaruj sobie niezapomniany wieczór, który napełni Cię harmonią, spokojem i miłością. Bilety na koncert Fryderyk Chopin przy Świecach już dostępne.

Fryderyk Chopin przy Świecach informacje

Fryderyk Chopin przy Świecach to nie tylko koncert pianisty w otoczeniu świec. To możliwość oderwania się od codziennych trosk, wyłączenia telefonu i delektowania się urodą własnego światu wewnętrznego. Ciepło i przytulność setek świec wypełnią salę, tworząc atmosferę pełną ukojenia, a zmysłowa muzyka Fryderyka Chopina da możliwość prawdziwego zrelaksowania się i znalezienia wewnętrznego spokoju.

Koncert Fryderyka Chopina przy Świecach to prezent dla siebie i swojej duszy, która będzie wdzięczna za nabranie energii i inspirację do nowych podróży życiowych.

W niezwykły świat muzyki i spokoju wprowadzi Was pianista Marcin Sanakiewicz. Jest on znany nie tylko z występów z legendarną Piwnicą pod Baranami, ale także ze współpracy z Januszem Radkiem („Serwus Madonna”) oraz udziału w wielu projektach kameralnych i symfonicznych. Poza karierą muzyczną, Marcin Sanakiewicz jest cenionym lektorem, jego głos od lat słychać w radiu, telewizji czy popularnych audiobookach. Łączył też doświadczenie muzyczne i medialne, realizując telewizyjne koncerty i festiwale, takie jak np. Ziharon. Koncert pamięci Żydów Lublina, KFPP w Opolu czy gala otwarcia Muzeum im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Podczas koncertu Marcin Sanakiewicz wykona najpiękniejsze utwory Chopina oraz zabierze Was w podróż wokół poezji i fascynujących opowieści.

Dla nas ważne jest, aby każdy z odwiedzających poczuł nie tylko piękno muzyki, ale także dotyk swoich korzeni, do źródeł polskiej kultury. Fryderyk Chopin to jeden z najwybitniejszych kompozytorów wszech czasów. Nawet do dziś jest najczęściej odtwarzanym przedstawicielem polskiej muzyki na całym świecie! Jego twórczość inspiruje, daje nadzieję i radość milionom słuchaczy. Doświadcz tego osobiście na koncercie "Fryderyk Chopin przy Świecach"!

Już wiesz, z kim chcesz przeżyć te niesamowite emocje? Zaproś bliskich żeby razem spędzić wyjątkowy wieczór!

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też