Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Zara Larsson

Organizator: Live Nation

Zara LarssonO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”, a wraz z nią koncert w Polsce! Bilety na koncert Zary Larsson w Warszawie już dostępne.

Podana g. 18:00 jest godziną otwarcia bram.

Zara Larsson informacje

Po zdobyciu miliardów odtworzeń, mnóstwa multiplatynowych wyróżnień i zainteresowaniu rzeszy zagorzałych fanów na całym świecie, z pewnością już każdy słyszał o Zarze Larsson. Nadszedł jednak czas, aby wreszcie poznać ją na żywo. Urodzona w Szwecji popowa gigantka XXI wieku nadal dostarcza mądre i chwytliwe przeboje wzmocnione jej ostrym jak brzytwa dowcipem, przenikliwą inteligencją i niesamowitym talentem do tworzenia hitów. Teraz bez strachu otwiera się jak nigdy dotąd na swojej trzeciej pełnowymiarowej płycie z 2023, która także jest jej pierwszym albumem zrealizowanym przez jej własną wytwórnię Sommer House przy współpracy z Epic Records.

Teraz rozpoczyna kolejną erę odważnym singlem "Can't Tame Her", gdzie połączyła migoczące dyskotekowe brzmienie z przesłaniem mającym na celu umocnienie pozycji artystki na rynku i obietnicą, że "nie uda ci się jej oswoić".

W końcu Zara ujawni dokładnie, kim jest i to nie tylko w swojej nowej muzyce, ale również szykuje znacznie więcej niespodzianek.

"Moja osobowość jest ważną częścią mojego scenicznego stylu i teraz pozwalam się jej ujawnić. Zawsze byłam taką showgirl - uwielbiam błyskotki, brokat, blichtr i światła. Teraz nadszedł czas, aby mnie poznać".

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też