Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Yoke Lore

06.02.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Yoke LoreBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Yoke Lore
wtorek
06.02.2024
20:00

Yoke Lore

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

Yoke Lore to artysta zanurzony całym sobą w muzyce od najmłodszych lat. Nagrywaną przez siebie muzykę określa jako ekstatyczny folk pop i zyskuje ona coraz większe uznanie w świecie muzyki niezależnej, gromadząc setki milionów odtworzeń w serwisach streamingowych. Artysta wystąpi w Warszawie 6 lutego 2024 roku, w klubie Hydrozagadka. Yoke Lore bilety na koncert w Polsce już w sprzedaży.

Yoke Lore koncert w Warszawie

Rezydujący w Los Angeles singer-songwriter Adrian Galvin już niebawem wyda swój debiutancki album "Toward a Never Ending New Beginning", będący jego osobistą księgą przemian pełną przeplatających się ze sobą momentów celebracji, smutku, jak i spokoju. Chociaż gra na wielu instrumentach, to jego flagowym atrybutem jest zakorzenione w amerykańskiej duszy banjo, a eksploracja jego dźwięków dała początek pierwszym piosenkom pod pseudonimem Yoke Lore. Jest on artystą wielu talentów, gdyż niemal cała oprawa wizualna projektu została narysowana przez niego, eksplorował także taniec i był współzałożycielem grupy tanecznej Boomerang.

 

Dla Yoke Lore ulubioną formą zagłębiania się we własne piosenki są występy na żywo, podczas których może skonfrontować swoje przeżycia z publicznością. Dlatego warto wybrać się na jego koncert 6 lutego 2024 roku w warszawskiej Hydrozagadce.

 

 

>>English version Below<<

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też