Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop CELINE DION by GAYA ROSA

CELINE DION by GAYA ROSA

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

CELINE DION by GAYA ROSAO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Stary Klasztor zaprasza do Sali Witrażowej na wieczór z piosenkami Celine Dion! W programie koncertu "Gaya Rosa śpiewa Celine Dion" usłyszymy największe przeboje - "All by myself" znane z "Dziennika Bridget Jones", "My heart will go on" z filmu "Titanic", The Power of Love", "I drove all night", "Tell him" wykonywane oryginalnie w duecie z Barbrą Streisand, a także smaczki w postaci francuskich fraz - "Pour que tu m'aimes encore" i wiele innych utworów z repertuaru artystki. Bilety na koncert Gaya Rosa śpiewa Celine Dion już dostępne.

Gospodynią wieczoru będzie wokalistka Gaya Rosa, której na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie:

  • Justyna Kalbarczyk, Ewa Kowlaska - chórki
  • Aleksander Klewaczew - gitara
  • Michał Kuźnicki - gitara basowa
  • Tomasz Basel - piano
  • Michał Bandaż Bednarz - perkusja

Gaya Rosa informacje

Gaya Rosa to sensualna wokalistka o wielowymiarowym głosie, który nie pozostawia słuchacza obojętnym
Charyzmatyczna artystka śpiewem wyraża najszczersze treści, dbając przy tym o finezyjny poziom wykonawczy. Jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. W jej sercu wyjątkowe miejsce zajmują jazz, soul oraz r&b. Swojego głosu używa także jako lektorka, nagrywając m. in. audiobooki.

Obecnie Gaya przygotowuje debiutancką płytę. Autorskie piosenki w nurcie sensualnego r&b z polskimi tekstami artystki, które zdają się być niejako współczesną poezją. Album tworzony jest we współpracy z wybitnym producentem o pięknej duszy, Adamem Kabacińskim. Niebagatelna wrażliwość tego duetu sugeruje, że płyta będzie ważnym wydarzeniem na polskim rynku muzycznym.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też